Oferty LEGO Star Wars z okazji May the 4th 2021

Tegoroczne obchody z okazji czwartego maja (May the Fourth) z serii LEGO Star Wars już trwają – w ofercie nowe zestawy (R2-D2), prezenty i podwójne punkty VIP!

R2D2 z LEGO - May the 4th be with You 2021

Nieoficjalny Dzień Gwiezdnych Wojen – czyli 4 maja – przypada w tym roku we wtorek, co oznacza, że ​​weekend obchodów w Grupie LEGO rozpoczął się wcześniej niż zwykle. Od 1 do 5 maja 2021 roku możesz skorzystać z wielu okazji i promocji za pośrednictwem oficjalnych kanałów zakupów firmy LEGO.

Z okazji Dnia Star Wars™ 4 maja niech Moc będzie z Tobą

Pierwszego dnia, wydatek w wysokości 85 GBP/ 85 USD/ 85 EUR na zestawy LEGO Star Wars uprawniał na zestaw 40451 Tatooine Homestead, tegoroczny prezent w mikroskali, który można kupić z odległej galaktyki. Wygląda jednak na to, że niestety zestaw promocyjny rozszedł się jak świeże bułeczki, ponieważ już nie jest dostępny podczas robienia zakupów na polskiej stronie.

Pierwszy tegorocznego zestaw LEGO Star Wars 75308 R2-D2 kosztuje 899 zł, ale nawet jeśli nie jesteś zainteresowany Artoo w oficjalnym sklepie LEGO jest dużo więcej do wyboru. Jest to pierwsza wielkoskalowa wersja najbardziej kultowego (i prawdopodobnie najważniejszego) astromechnika w galaktyce Gwiezdnych Wojen od zestawu 10225 R2-D2 z 2012 roku i zbliża projekt droida do 75187 BB-8 i 75278 D-O.

Podobnie jak w przypadku każdego dobrego przeprojektowania, 75308 R2-D2 wykorzystuje to, co działało w stosunku do jego poprzednika, i opiera się na tym bogactwie nowych części, technik i funkcji. Na przykład wewnątrz wygładzonej kopuły – uzyskanej dzięki zakrzywionym zboczom, w przeciwieństwie do wysadzanego ćwiekami projektu starszego zestawu – znajdziesz wysuwany peryskop i komorę do ukrycia mini repliki miecza świetlnego Luke’a Skywalkera.

Aby uzyskać więcej informacji na temat 75308 R2-D2, przejrzyj pełną galerię zdjęć na oficjalnej stronie internetowej LEGO.

To sprawia, że ​​ten weekend to świetny czas, aby nadrobić zaległości w zestawach takich jak 75292 The Mandalorian Bounty Hunter Transport, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że otrzymasz również podwójne punkty VIP za wszystkie zakupy LEGO Star Wars – co odpowiada 10% zwrotu gotówki w kuponach do wydania na przyszłe zakupy (lub ekskluzywne nagrody z limitowanej edycji).

Wreszcie, LEGO będzie rozdawać bezpłatny zestaw 30388 Imperial Shuttle przy wydatkami ok. 40 EUR. Ta oferta nie jest dostępna online, więc aby ją odebrać, trzeba zrobić zakupy osobiście. To, czy ten freebie jest warty stawienia czoła tłumom, to zupełnie inna sprawa…