10 GB na majówkę w T-Mobile na kartę i MIX

T-Mobile przygotowało dla użytkowników T‑Mobile na kartę i MIX bezpłatny pakiet 10 GB do wykorzystania przez 5 dni – można go aktywować SMS‑em od 30 kwietnia do 3 maja.

Promocja Majówka w T-Mobile (2021)

Majówka to świetna okazja, aby spędzić więcej czasu na świeżym powietrzu lub po prostu błogo poodpoczywać w zaciszu czterech kątów. Choć każdy ma swoje podejście do sportu czy wypoczynku na świeżym powietrzu, to z pewnością wszystkim się przyda odpowiedni pakiet gigabajtów. Dzięki niemu można na przykład umilić sobie bieg, słuchając ulubionej playlisty, zainstalować aplikację monitorującą spalane kalorie czy po prostu obejrzeć odcinek serialu na kocyku w parku. Dlatego właśnie dla użytkowników T‑Mobile na kartę oraz abonentów MIX operator przygotował bezpłatną paczkę 10 GB do odebrania od 30 kwietnia do 3 maja 2021 roku. Pakiet będzie ważny aż przez 5 dni, czyli idealnie na przedłużony weekend.

Aby uruchomić jednorazowy bonus, wystarczy wysłać bezpłatny SMS o treści MAJOWKA na numer:

  • 80401 – w przypadku użytkowników T‑Mobile na kartę,
  • 80404 – dla abonentów T‑Mobile MIX.

Pakiet zostanie aktywowany najpóźniej w ciągu 72 godzin. Z promocji mogą skorzystać użytkownicy następujących taryf GO!, Frii, Hot, Nowy Tak Tak lub Happy oraz Frii Mix.

źródło: T-Mobile Polska