Nowe wyzwanie Apple Watch Challenge z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca

W aplikacji Fitness na iPhone’a i Apple Watcha pojawiło się nowe wyzwanie fitness związane z tańcem, które rozpocznie się w czwartek 29 kwietnia 2021 roku, czyli w Międzynarodowy Dzień Tańca.

Apple Watch Challenge: Międzynarodowy Dzień Tańca

Właściciele zegarków Apple Watch mogą ukończyć nowe wyzwanie fitness związane z Międzynarodowym Dniem Tańca, wykonując w aplikacji Trening ćwiczenia taneczne trwające co najmniej 20 minut. Poruszaj się, potrząsaj i poć się przy optymistycznej muzyce, spalając kalorie w tańcach cardio, takich jak hip-hop i latynoski. W niektórych treningach Fitness Dance kroki tańca zmieniają się, tworząc zabawne doświadczenie z każdą nową piosenką. Inne treningi prowadzą do pełnej rutyny i ekscytującej choreografii, dzięki której poczujesz się jak profesjonalista!

Programy taneczne są dostępne na przykłąd na YouTubie lub w popularnych aplikacjach mobilnych oferujących zróżnicowane treningi fitness. Niestety usługa Fitness+ nie jest dostępna w Polsce, ale z łatwością mozna sobie z tym poradzić przy odrobinie kreatywności i własnych chęci.

Wyzwanie: Międzynarodowy dzień tańca 2021

Ci, którzy ukończą wyzwanie, otrzymają nagrodę International Dance Day Challenge, która zostanie zapisana w sekcji Nagrody w aplikacji Fitness. Do nagrody zostaną dołączone animowane naklejki, których można używać w aplikacjach Wiadomości i FaceTime.

Apple oferuje różne wyzwania związane z aktywnością przez cały rok, świętując takie wydarzenia, jak Dzień Ziemi, Dzień Weterana, Walentynki, Miesiąc Serca i inne, z celami treningowymi dla właścicieli Apple Watchów.

źródło: Apple