Druga część serialu „Miłość śmierć i roboty” już 14 maja!

W zwiastunie drugiej części serialu „Miłośc, śmierć i roboty” jest nawet robot od psich kup! Netflix zapowiedział również trzeci sezon, który zadebiutuje w 2022 roku.

„Miłość, śmierć i roboty” część druga (Netflix, 2021)

Jeden z moich ulubionych seriali Netfliksa pod tytułem Miłość śmierć i roboty (tyt. oryg. Love, Death and Robots) powróci z drugą częścią już 14 maja 2021 roku. Serwis opublikował także zwiastun kolejnej części i wygląda na to, że tym razem będzie sporo psich robotów. Seria antologii science fiction pierwotnie zadebiutowała w 2019 roku i została przedłużona na więcej odcinków w tym samym roku. Teraz Netflix prezentuje nowy pakiet odcinków i zapowiada jeszcze więcej na 2022 rok.

Dobra animowana antologia polega na tym, że jest ona w stanie poradzić sobie z różnymi historiami, wykonanymi w różnych stylach. Zwiastun pierwszej części serialu Miłość, śmierć i roboty odtworzył szalone, nadmiernie stymulujące uczucie, które czasami kojarzy się z „przyszłością”, ale wydaje się, że druga część obrała inną taktykę, koncentrując się na dramacie i powadze nowych opowieści.

Jeśli ostatni sezon może być dla nas jakąś wskazówką, to oczywiście z wyjątkowymi arcydziełami będą mieszać się mniej wybitne odcinki, ale wydaje się, że będzie to i tak bardzo intrygująca kolekcja animacji. Odcinki będą dotyczyły wszelkiego rodzaju dzikich rzeczy, takich jak kosmiczne wieloryby, poklatkowe Boże Narodzenie, gigantyczna stopa i wspomniany wcześniej robot do psiej kupy.

Niewiadomo, czy Netflix będzie kontynuował testy A/ B dla serii, pokazując odcinki w różnej kolejności, aby zobaczyć, które z nich uzyskują najwięcej kliknięć. Firma przetestowała cztery różne zamówienia odcinków w pierwszym sezonie, do czego nigdy by się nie przyznała, gdyby nie została początkowo oskarżona o kierowanie odcinków na podstawie orientacji seksualnej widzów. Konkretne twierdzenie, że Netflix bierze pod uwagę seksualność, zostało odrzucone przez firmę i nigdy nie zostało niezależnie zweryfikowane.

Druga część serialu Miłość, smierć i roboty będzie miała swoją premierę 14 maja2021 roku.

Oglądaj na Netflix (Przycisk)

źródło: Netflix | The Verge