Oppo Watch i Band synchronizują dane z aplikacją Zdrowie Apple’a

Wraz z najnowszą aktualizacją aplikacji HeyTap Health możesz teraz używać zegarka i opaski od OPPO z iPhone’ami, aby synchronizować dane z apką Zdrowie.

Użytkownicy zegarka OPPO Watch i opaski fitness OPPO Band mogą teraz używać swoich urządzeń z iPhone’ami i iPadami, ponieważ aplikacja towarzysząca urządzeniom HeyTap Health jest teraz dostępna w sklepie App Store. Aplikacja towarzysząca rejestruje i wizualizuje dane śledzenia kondycji zebrane przez inteligentne urządzenia do noszenia od OPPO, oferuje opcje dostosowywania, a nawet synchronizuje się z aplikacją Zdrowie firmy Apple. Zapoznaj się także z moją recenzją smartwatcha OPPO Watch:

Użytkownicy iPhone’ów i iPadów mogą pobrać aplikację HeyTap Health, klikając przyciski na dole tego wpisu i używać swoich urządzeń naręcznych od OPPO z urządzeniami z systemem iOS. Możesz używać aplikacji do śledzenia danych SpO2 zbieranych przez OPPO Band, sprawdzać harmonogram i jakość snu, monitorować tętno 24 godziny na dobę i być na bieżąco z codziennymi celami dotyczącymi aktywności. Ponadto aplikacja umożliwia obsługę powiadomień na urządzeniach z systemem iOS, co pozwoli Ci sprawdzić powiadomienia z iPhone’a lub iPada bezpośrednio na nadgarstku.

Aplikacja HeyTap Health pozwala także dostosować tarcze zegarka OPPO Watch i OPPO Band, spersonalizować ustawienia treningu i zdrowia oraz zsynchronizować dane śledzenia kondycji z aplikacją Zdrowie Apple’a. Możesz także zarządzać ustawieniami zegarka i opaski bezpośrednio w aplikacji. Aplikacja obsługuje 12 trybów treningu, w tym bieganie, chodzenie, jazdę na rowerze, pływanie, badminton, krykiet, jogę i nie tylko. Ponadto aplikacja oferuje dostosowywanie sterowania gestami dla zegarka OPPO Watch.

Wdrożenie HeyTap Health na iOS-a następuje prawie rok po tym, jak OPPO po raz pierwszy zaprezentowało w Chinach zegarek OPPO z napędem Snapdragon 2500. Od tamtej pory zegarek i opaska monitorująca kondycję – OPPO Band, trafiły na kilka rynków na całym świecie w tym w Polsce. Jednak do tej pory urządzenia były ograniczone do ekosystemu Androida.

Zrzuty ekranu z aplikacji HeyTap Health od OPPO na iOS-a

Teraz, dzięki wydaniu aplikacji na urządzenia z systemem iOS, użytkownicy OPPO Watch i OPPO Band mogą wreszcie używać swoich smartwatchów z iPhone’ami i iPadami. Aby pobrać aplikację, przejdź do sklepu App Store (iOS) lub Google Play (Android), klikając na poniższe przyciski:

źródło: OPPO | XDA Developers