Wirtualne wycieczki LEGO House w 2021 roku

Jeśli nie możesz dotrzeć do Danii w najbliższym czasie, LEGO House oferuje kolejną turę online’owych wycieczek po swojej historycznej kolekcji klocków.

LEGO House - wycieczki online w 2021 r.

Po ogłoszeniu, że LEGO House wkrótce zostanie ponownie otwarty, gospodarze nie zapomnieli o swoich międzynarodowych fanach i ponownie będą oferować wycieczki online. Ostatnim razem, gdy LEGO House został zmuszony do zamknięcia swoich drzwi w czasie pandemii koronawirusa, pięć cyfrowych wędrówek po piwnicach kompleksu z klockami było oferowanych w ramach transmisji na żywo, podczas której goście mogli zadawać pytania i uzyskać na nie odpowiedzi od historyka LEGO.

Podobnie jak w przypadku poprzednich wycieczek, pięć kolejnych odbędzie się w tym roku w ramach pięciu ścieżek tematycznych. Tym razem wycieczki będą wymagały opłaty w wysokości 50 DKK (ok. 30 zł) za każdą, a jeśli chcesz wziąć udział, musisz zarezerwować termin z wyprzedzeniem. Wszystkie z nich prowadzone będą w języku angielskim i odbywają się w określone dni, z jedną sesją rano, a drugą po południu, zgodnie z duńską strefą czasową.

Pełne informacje o wycieczkach i sposobie rezerwacji miejsca można znaleźć na stronie LEGO House, a poniżej znajdziesz się podsumowanie tematycznego dnia, w którym odbywają się 60-minutowe ekspedycje online i jaki będzie ich temat przewodni:

  • 6 maja – The Beginning of the LEGO Group, 1942-1946
  • 22 czerwca – The LEGO Group – Consolidating plastic, 1947-1961
  • 30 sierpnia – The LEGO Group – Expansion the LEGO System in Play, 1962-1978
  • 11 października – Grupa LEGO – Przedstawiamy nowe pomysły, 1979-2001
  • 8 listopada – The LEGO Group – Crisis and Turnaround, 2002-2020
Wnętrze LEGO House

Jeśli możesz osobiście odwiedzić Dom LEGO, pamiętaj, że zgodnie z wytycznymi rządowymi obowiązują obecnie środki BHP, o których więcej możesz dowiedzieć się tutaj.

Dzięki Lipa za cynk!

źródło: LEGO House | Brick Fanatics