„The Walking Dead: Survivors” za darmo na Androida i iOS-a

Gra mobilna „The Walking Dead: Survivors” jest już dostępna do bezpłatnego pobrania ze sklepów Google Play i App Store.

The Walking Dead – Survivors (gra mobilna iOS/Android)

W sklepach z aplikacjami pojawił się niedawno nowy tytuł gry z serii The Walking Dead do rejestracji wstępnej, a już teraz można ją pobrać za darmo na swoje urządzenie mobilne. Gra The Walking Dead: Survivors poświęcona jest oczywiście strategicznej rozgrywce opartej na przetrwaniu w świecie zombie. Wydaje się, że nad grą pracowano co najmniej od listopada 2020 roku, sądząc po oficjalnej stronie na Facebooku. Fani z regionów testowych przesłali już filmy z rozgrywki, więc możesz zobaczyć na poniższym filnie, jak gra się w tę grę. The Walking Dead: Survivors to standardowy konstruktor królestw, widok izometryczny i ma wszystko inne co w tego typu grach możesz znaleźć.. Nie jest to zaskakujące, ponieważ jedyną inną grą na koncie Galaxy Play Technology Limited jest generyczny konstruktor królestwa. Oczywiście The Walking Dead: Survivors oferuje również mechanikę przetrwania, więc będziesz szukać ocalałych i zapasów podczas budowania obozu.

Jeśli film z rozgrywki nie zapewnia Ci wystarczająco jasnego obrazu tego, czego można się spodziewać po The Walking Dead: Survivors, być może ten zrzuty ekranu w sklepach App Store i Google Play powiedzą Ci wszystko. Jak widać na obrazkach, gra jest wypełniona licznikami czasu, walutami i wszelkiego rodzaju przyciskami zaśmiecającymi ekran. Nie ma więc wątpliwości, że gra pojawiła się jako darmowy tytuł.

Jakiś bezimienny deweloper / wydawca w jakiś sposób zabezpieczył licencję na grę Walking Dead i wygląda tak źle, jak można się spodziewać. Klepanie znanej marki na wierzchu śmieci jest częstym zjawiskiem w Sklepie Play, więc nadchodzące wydanie The Walking Dead: Survivors wygląda bardziej podobnie.

Zgodnie z obietnicą, dzisiaj jest dzień premiery, więc od dzisiejszego ranka każdy może pobrać bezpłatną instalację gry The Walking Dead: Survivors. Ogólnie rzecz biorąc, markowe gry od bezimiennych deweloperów są tworzone jako gry gotówkowe, a w przypadku The Walking Dead: Survivors nie jest inaczej.

Sama gra działa jak tytuł typu tower defense, z mnóstwem znanych mechanizmów, takich jak budowanie miast i ciągłe dążenie do polowania na ocalałych. Więc tak, w mieszance jest kilka mechanizmów przetrwania, które dokładnie spowalniają progresję gry, co można złagodzić dzięki wielu dołączonym zakupom w aplikacji. Więc jeśli nienawidzisz czekania, bezsensownych walut i rozgrywki, która nie wymaga żadnych umiejętności, to nie spodoba ci się The Walking Dead: Survivors.

Oczywiście, jeśli chcesz się przyjrzeć i podjąć decyzję, możesz pobrać bezpłatną instalację gry The Walking Dead: Survivors w sklepie App Store i Google Play:

źródło: Android Police