„Space Jam” 25 lat później z nową stroną i zwiastunem kontynuacji!

Film „Space Jam: A New Legacy” z udziałem LeBrona Jamesa (zamiast Michaela Jordana) ma swój pierwszy zwiastun – i przejął też klasyczną witrynę Space Jam z 1996 roku – na szczęście internetowa kapsuła czasu wciąż żyje i ma się dobrze.

Strona Spacejam.com z 1996 roku

Od 1996 roku strona spacejam.com jest internetową kapsułą czasu, podobnie jak kilka innych, które wciąż istnieją – w dużej mierze jako nieskazitelna próbka wczesnej sieci World Wide Web i wszystkich najbardziej zaawansowanych ofert multimedialnych dostępnych w tamtym czasie, takich jak animowane GIF-y i wygaszacze ekranu na Windows 95. Ale 25 lat później został ostatecznie wyparty – kontynuacja filmu Space Jam: A New Legacy, z udziałem LeBrona Jamesa, przejęła adres URL prezentując pod nim pierwszy zwiastun nowego filmu.

Oto, jak dziś spacejam.com wygląda:

Strona Spacejam.com z 2021 roku

Ale zanim zbojkotujesz kontynuację filmu, prawdopodobnie powinieneś wiedzieć, że oryginalna witryna Space Jam jeszcze nie umarła. W rzeczywistości wystarczy jedno kliknięcie oryginalne logo (w prawym górnym rogu), aby przejść na spacejam.com/1996 i cofnąć się w czasie.

Czy pojawi LeBron pojawi się w Google’u w poszukiwaniu oryginalnej witryny filmu Space Jam (czy może Daffy lub Bugs zauważą, że nadal tam jest?) – myślę, że to będzie bezpieczny zakład.

Oto nowy zwiastun wersji LeBron James – zawierający zarówno kreskówkową postać LeBrona Jamesa, jak i ulepszoną wersję CGI ekipy Looney Toons. Wygląda na to, że po raz kolejny włamują się do prawdziwego świata!

Film Space Jam: A New Legacy pojawi się 16 lipca 2021 roku w kinach i jednocześnie na platformie HBO Max.

źródło: The Verge | Space Jam