Horizon Go to teraz UPC TV Go

Sieć UPC zmieniła nazwę swojej usługi z telewizją online na UPC TV Go – na razie oprócz zmiany nazwy i wyglądu ikony aplikacji nie wprowadzono nowych funkcji.

Ikona aplikacji Horizon Go i UPC TV Go

Dotychczasowa usługa z telewizją online dla abonentów sieci kablowej UPC – Horizon Go – zmieniła się na UPC TV Go. Dzięki niej klienci UPC mają dostęp do ponad 150 kanałów, które mogą oglądać w w dowolnym miejscu i o dowolnej porze.

Poprzednia wersja aplikacji Horizon Go pozostanie aktywna przez najbliższych sześć tygodni. Po tym okresie dostęp do platformy możliwy będzie jedynie za pośrednictwem aplikacji UPC TV Go lub strony internetowej usługi upctv.pl.

UPC TV Go to telewizja, którą można zabrać ze sobą i oglądać na smartfonie, tablecie lub komputerze. Oferuje dostęp do ponad 150 kanałów na żywo oraz filmów i seriali na żądanie w ramach Filmklub, VOD oraz Replay TV, pozwalając powrócić do wybranych treści aż do 7 dni wstecz. Z UPC TV Go klienci UPC mogą korzystać zarówno za pośrednictwem urządzeń mobilnych, jak i platform Apple TV, Android TV oraz Amazon Fire TV. Ponadto użytkownicy zyskują możliwość przesyłania treści na urządzenia wspierające rozwiązania Chromecast i Airplay.

UPC TV Go - zrzuty ekranu z aplikacji mobilnej

Aplikacja mobilna UPC TV Go jest już dostępna do pobrania ze sklepów App Store (iOS, tvOS), Google Play (Android, Android TV) oraz Fire TV.

źródło: UPC Polska