InPost wystartował z kolejną edycją akcji „Szybkie Polowanie”

Odbierając szybko przesyłki z Paczkomatów, masz teraz szansę na wygranie nagród w nowej edycji Szybkiego Polowania, organizowanego przez InPost.

„Szybkie Polowanie” - akcja Paczkomatów (03.2021)

Akcja promocyjna „Szybkie Polowanie” prowadzona jest już po raz kolejny po to, aby motywować i nagrodzać odbiorców Paczek z Paczkomatów InPostu, którzy odbiorą paczkę dostarczoną do Paczkomatu w czasie krótszym niż 2 godziny od momentu, w którym została ona umieszczona w Paczkomacie przez zlecającego. Wszystko po to, aby Paczkomaty się nie przepełniały, a operator mógł sprawnie doręczać przesyłki dla do Paczkomatów przez Zlecającego. Do Akcji promocyjnej zakwalifikowane będą także osoby odbierające przesyłki z punktu obsługi paczek lub Mobilnego Punktu Obsługi klienta, jeżeli odbiór takiej przesyłki nastąpił w tych punktach w tym samym dniu, w którym dostarczono do nich przesyłkę do odbioru.

Każda osoba, która odebrała przesyłkę w czasie trwania akcji, może zarejestrować się na stronie internetowej www.szybkiepolowanie.pl i podać 4 ostatnie cyfry numeru (mającego 24 cyfry) z etykiety nadawczej paczki odebranej zgodnie z zasadami i otrzyma – za pojedyncze zgłoszenie – kod z instrukcją zrealizowania odbioru nagrody dla danej tury w wiadomości na zarejestrowany podczas dodawania zgłoszenia adres e-mail. Kod umożliwia odbiór nagrody za pośrednictwem strony internetowej podmiotu, u którego nagroda może być wykorzystana.

Nagrody dostępne w danej turze akcji będą każdorazowo ogłaszane na stronie internetowej akcji: www.szybkiepolowanie.pl. W trwającej właśnie turze pierwszej można zdobyć 30-dniowy
nielimitowany dostęp do 5000 audiobooków w kolekcji Audioteka Klub.

Akcja odbywa się w 5 turach, które będą przeprowadzane, w następujących okresach:

  • I Tura: 26 marca – 2 kwietnia 2021 r.
  • II Tura: 21 kwietnia – 5 maja 2021 r.
  • III Tura: 05 maja – 19 maja 2021 r.
  • IV Tura: 19 maja – 2 czerwca 2021 r.
  • V Tura: 2 czerwca – 16 czerwca 2021 r.
Jak zdobyć nagrody w akcji „Szybkie Polowanie”?

Zapoznaj się z regulaminem akcji.

źródło: InPost