„Inicjacja” Mroza to Chyłka i Zordon w wersji dla dzieci

Najnowsza książka Remigiusza Mroza pt. „Inicjacja” ukaże się nakładem wydawnictwa Zygzaki i zabierze nas w podróż do dzieciństwa duetu Chyłki i Zordona!

Okładka książki „Inicjacja” Remigiusza Mroza (wyd. Zygzaki, 2021)

Aktualizacja: Oczywiście był to żart primaaprilisowy wydawnictwa

Nowa Chyłka nadchodzi! I nie jest chyba dokładnie tym, czego większość czytelników się spodziewała. Tym razem ukaże się nakładem Zygzaki w wersji dla najmłodszych, a fani spraw pani mecenas i jej aplikanta będą mieli okazję cofnąć się do dzieciństwa bohaterów – i poznać odpowiedź na pytanie: czy to możliwe, że Chyłka i Zordon spotkali się wcześniej? Inicjacja to wymarzona wakacyjna powieść dla młodych czytelników, których porwie czar tajemniczych zagadek i niespodziewanych zwrotów akcji. To również lektura obowiązkowa dla wszystkich dorosłych, którzy chcieliby zadać kiedyś swoim dzieciom pytanie: „Kim chcesz zostać, gdy dorośniesz?”. Więcej szczegółów poznamy już niebawem, mam nadzieję, że uda mi się dorwać egzemplarz!

Może Cię zainteresować także: Serial „Chyłka” jest niezły i na pewno spodoba się fanom Mroza

O czym jest książka Remigiusza Mroza dla dzieci?

Joanna Chyłka jest klasową buntowniczką. Nigdy nie należała do grona najpopularniejszych dziewczyn w szkole, a do tego wszyscy uczniowie jej liceum wiedzą, że lepiej z nią nie zadzierać. Ale to, co rówieśników trzyma na dystans, nie jest przeszkodą dla kilkuletniego Kordiana. Chłopiec spędza wakacje u babci, w nowym miejscu wszystko go ciekawi, a najbardziej interesuje go pewien tajemniczy schowek, który odnalazł w starej, opuszczonej kamienicy.

Dorosłych nie interesują takie zagadki, ale Kordian nigdy się nie poddaje – chłopiec tak długo zadręcza swoimi pytaniami i obserwacjami pyskatą sąsiadkę, Chyłkę, aż wreszcie zdobywa jej zainteresowanie. Ich pierwsza wspólna wyprawa to dopiero początek serii zdarzeń, po których nic już nie będzie takie samo.

Inicjacja to wymarzona wakacyjna powieść dla młodych czytelników, których porwie czar tajemniczych zagadek i niespodziewanych zwrotów akcji. To również lektura obowiązkowa dla wszystkich dorosłych, którzy chcieliby zadać kiedyś swoim dzieciom pytanie: „Kim chcesz zostać, gdy dorośniesz?”.

źródło: Remigiusz Mróz | Zygzaki