Square Enix ogłasza „Just Cause”, „Hitman” i „Space Invaders” smartfony

Wkrótce nowe gry „Just Cause”, „Hitman” i „Space Invaders” od Square Enix pojawią się na urządzeniach mobilnych z systemami iOS i Android.

Gra „Just Cause Mobile” od Square Enix

Studio Square Enix ogłosiło dzisiaj nowe tytuły gier na urządzeniach mobilne z systemami iOS i Android – są to Just Cause, Hitman i Space Invaders. Ten ostatni będzie obsługiwał rozszerzoną rzeczywistość (AR) na urządzeniach mobilnych.

Just Cause Mobile to darmowa strzelanka akcji, która oferuje opcje zarówno dla jednego gracza, jak i dla wielu graczy. Znajome twarze, takie jak Rico Rodriguez i Annika Svensson, pojawią się, aby odbyć misje nad powstrzymaniem nowej grupy najemników o nazwie Darkwater. Rozgrywka jest prezentowana w formacie odgórnym, ale będzie zawierała przerywniki w grze i w pełni udźwiękowione postacie.

Hitman Sniper Assassins to kolejna gra od Square Enix na Androida i iOS-a, która będzie zawierała zupełnie nową historię. „Hitman Sniper, chwalony jako jedna z najlepszych gier mobilnych dostępnych w chwili premiery, podniósł poprzeczkę w zakresie oczekiwań graczy wobec mobilnych gier snajperskich” – powiedział Dominic Allaire, producent wykonawczy w Square Enix Montréal. „Project Hitman Sniper Assassins będzie ewolucyjnym krokiem naprzód dla tego gatunku i nie możemy się doczekać, aż gracze poczują nasze podekscytowanie, gdy dostaną go w swoje ręce w nadchodzących miesiącach”.

Przeczytaj także: „Lara Croft Go” teraz także za darmo dla wszystkich

Hitman Sniper Assassins” ma zostać wydany jeszcze w tym roku.

Wreszcie, Square Enix nawiązało współpracę z TAITO, aby stworzyć mobilną grę Space Invaders, która ma pewne aspekty rzeczywistości rozszerzonej.

„Jesteśmy niezwykle zainspirowani naszą współpracą z TAITO, aby na nowo wyobrazić sobie serię Space Invaders we współczesny sposób, jednocześnie dostosowując ją do naszej ambitnej wizji tego, co może być obecne na urządzeniach mobilnych” – powiedział Patrick Naud, szef studia Square Enix Montréal. „W Square Enix Montréal jesteśmy wielkimi fanami tej serii, a zespół podjął wyzwanie pokazania, jak całkowicie nowa technologia może tchnąć świeżą energię w grę tak ponadczasową jak Space Invaders”.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!