Tak mogą wyglądać AirPods 3

W sieci pojawiły się nowe grafiki przedstawiające nowe słuchawki bezprzewodowe AirPods 3 – przecieki pochodzą ze słabego ogniwa łańcucha dostaw firmy.

AirPods 3 - render design

Od dłuższego czasu mówi się, że nowe douszne słuchawki bezprzewodowe AirPods 3 zadebiutują podczas wydarzenia firmy Apple, które ma odbyć się 23 marca 2021 roku. Powyższe grafiki przedstawiają rzekomo, jak ma wyglądać przeprojektowany podstawowy model słuchawek. Tegoroczne AirPods 3 mogą być hybrydową konstrukcją między AirPods Pro i standardowymi AirPodsami. Będą miały krótsze trzonki i prawdopodobnie będą miały wymienne końcówki zamiast jednego rozmiaru dla wszystkich. Według Gizmochina powyższe rendery są oparte na przeciekach dostarczanych przez dostawców z łańcucha dostaw firmy Apple. Opisywane są jako krótsze, z wymiennymi wkładkami dousznymi, jednak grafiki pokazują, że słuchawki mają jeden rozmiar dla wszystkich. Możliwe jest również, że końcówki douszne nie zostały przedstawione lub są opcją?

Apple może dołączyć aktywną redukcję szumów (ANC) do odświeżonych słuchawek dousznych w modelu podstawowym, tylko pytanie, jaką będą miały przewagę słuchawki w wersji Pro?

Jeśli dzięki aktualizacji AirPods 3 zyska nowy wygląd, wymienne końcówki i ANC, to obecne AirPods Pro nie będą miały już nic do zaoferowania więcej w porównaniu do reszty linii. Jeśli funkcje Pro będą dostępne w niższej cenie, mogą to być również znane od dawna AirPods Pro Lite.

Obrazy, które wyciekły, pokazały identyczny wygląd jak te renderowania. Pozornie te źródła pochodzą z dwóch różnych przecieków, ale rendery mogą być również oparte na wcześniej ujawnionych koncepcjach. Zwiększona częstotliwość wycieków i plotek sugeruje zbliżającą się premierę słuchawek, które mogą zostać ujawnione 23 marca 2021 roku.

Na Twitterze pojawiają się także zdjęcia, rzekomo nowych słuchawek:

Czy tak będą wyglądać? Przekonamy się już niebawem!

źródło: Gizmochina | Apple Insider