Nowy Samsung Galaxy już 17 marca

Niezbyt tajemnicza nazwa wydarzenia zdradza to, co nadchodzi – kolejna duża premiera Samsung Galaxy odbędzie się 17 marca 2021 roku.

Samsung Galaxy Awesome Unpacked (marzec 2021)

Tradycyjnie telefony Samsunga z serii Galaxy A stały się oficjalnymi modelami wydawanymi przed swoimi flagowymi odpowiednikami, ale tym razem jest odwrotnie. Około dwa miesiące po wielkim debiucie Galaxy S21, Samsung organizuje kolejne wydarzenie cyfrowe – Galaxy Awesome Unpacked – pod koniec tego miesiąca, aby najprawdopodobniej ujawnić od dawna znane Galaxy A52 i A72 mid-rangers. Biorąc pod uwagę rozległe przecieki, które ostatnio pojawiały się w mediach i to, co Samsung próbuje przekazać w tytule wydarzenia, można bezpiecznie założyć, że nowe telefony Galaxy A rzeczywiście są w drodze. Teaserowe zdjęcia pokazują oczekiwane kolory A52 i A72, pasujące do wcześniejszego raportu i potencjalnie wskazują na pewien rodzaj wodoodporności.

W tym momencie można bezpiecznie założyć, że niedrogie modele Galaxy A będą miały całkiem niezłą specyfikację i będą bardziej przypominać swoje flagowe rodzeństwo.

Wydarzenie Galaxy Awesome Unpacked zaplanowano na środę 17 marca o godz. 16:00 czasu polskiego i będzie można je transmitować na żywo na globalnym kanale YouTube firmy Samsung.

źródło: Samsung