Testowanie na frontendzie – weź udział w wydarzeniu dev.js Online #17

dev.js Online #17

Zapraszamy do skorzystania z kolejnej już edycji wydarzenia dev.js Online #17, przeznaczonej dla programistów JavaScript. Wydarzenie online odbędzie się 9 marca  2021 roku o godzinie 18:30. Event jest unikalny w skali całego kraju.

Głównym jego celem,  jest wymiana wiedzy oraz pomoc specjalistom w rozwoju kompetencji zawodowych oraz lepszemu rozumieniu technologii.

Podczas wydarzenia uczestnicy usłyszą jedną prezentację merytoryczna oraz panel pytań i odpowiedzi, podczas którego uczestnicy będą mogli zadawać pytania prelegentowi.

Agenda

  • 18:30 – Start prezentacji: Dlaczego nie chcemy testować Front-Endu? – Dawid Piasecki
  • Q&A – Pytania do prelegenta

Dawid Piasecki – jest programistą Front-End już od prawie pięciu lat. Mieszka w Gdańsku, a pracuje jako Senior JavaScript Developer w STX Next, jestem tam odpowiedzialny za pracę w projekcie, pomoc innym i czasami rekrutację nowych pracowników. Po godzinach uczy ludzi programowania, zarówno prowadząc konsultacje, jak i w bardziej zorganizowanych formach. jego misją jest wytwarzanie dobrego jakościowo oprogramowania, a po godzinach dzielenie się wiedzą z początkującymi developerami, gdyż wie jaką ścianę mają oni do przejścia na początku swojej drogi w IT.

Organizatorem wydarzenie jest społeczność dev.js – czyli największa w Polsce organizacja zrzeszająca pasjonatów i profesjonalistów we Frontendzie i JavaScript. Jej przewodnim celem jest dostarczanie bezpłatnej edukacji premium dla polskiej branży IT. Społeczność dev.js organizuje wydarzenia stacjonarne, konferencje a teraz wydarzenia online.

Zachęcamy do bezpłatnej rejestracji i uczestnictwa w wydarzeniu online.

źródło: informacja organizatora