Obejrzyj zwiastun 2. części serialu „Lupin”

Doceniany francuski serial o mistrzu złodziei zatytułowany „Lupin” powraca z drugą części już tego lata – obejrzyj najnowszy zwiastun.

Omar Sy jako Lupin (Netflix)

Dwa miesiące po tym, jak najnowszy francuski serial Lupin Netflixa, będący współczesną opowieścią o słynnym mistrzu złodziei Arsènie Lupinie, niespodziewanie się zakończył, usługa przesyłania strumieniowego udostępniła pierwszy zwiastun drugiej części pierwszego sezonu. Nie psując widzom historii, zwiastun drugiej części rozpoczyna się w miejscu, w którym się skończyła się pierwsza część serialu. Tym razem Assane (w tej roli Omar Sy) wciela się w rolę, w której jest bardziej detektywem niż złodziejem – jest zajęty obmyślaniem ostatecznej zemsty za dziesięciolecia niesprawiedliwości.

Fani Lupina będą musieli poczekać jeszcze kilka miesięcy na nadejście drugiej części: chociaż nie podano dokładnej daty premiery, Netflix zapowiada, że kolejne pięć odcinków udostępni tego lata, dając nowym widzom czas na nadrobienie zaległości w serialu, który podobno był oglądany przez ponad 70 milionów ludzi na całym świecie.

Jeśli przymierzasz się do obejrzenia pierwszej części, to polecam oglądanie z oryginalną, francuską ścieżką dźwiękową z polskimi napisami. Podczas gdy niektóre międzynarodowe seriale można spokojnie oglądać z dubbingiem lub lektorem, w tej produkcji głos Sy ma duże znaczenie w całościowym odbiorze serialu.

Wersja z napisami jest absolutnie do zrobienia, przynajmniej wtedy, gdy Assane jest na ekranie.

Oglądaj na Netflix (Przycisk)

źródło: Netflix | Rolling Stone