Inteligentne okulary Anzu z bezprzewodowym dźwiękiem

Nowe inteligentne okulary Anzu firmy Razer są przełomową ofertą dzięki prawdziwie bezprzewodowemu dźwiękowi i cenie 200 USD.

Inteligentne okulary Anzu firmy Razer

Firma Razer oficjalnie ogłosiła dziś swoje „inteligentne” okulary Anzu, które są zgodne z Bose, Amazon i innymi firmami, integrując głośniki audio bezpośrednio w zausznikach okularów. Okulary Anzu za 199,99 USD będą dostępne zarówno w prostokątnych, jak i okrągłych oprawkach, a każdy z modeli będzie dostępny w dwóch rozmiarach: małym i dużym. zamówienia można składać począwszy od dzisiaj. W opakowaniu znajdują się dwa zestawy soczewek: zwykła, przezroczysta para, która blokuje w 35 procentach światło niebieskie, ale Razer dorzuca również soczewki przeciwsłoneczne z 99-procentową ochroną przed promieniowaniem UV.

Producent odszedł od konkurencji swoim podejściem do okularów audio: firma zastosowała prawdziwie bezprzewodową konstrukcję, która całkowicie oddziela lewy i prawy głośnik. Razer mówi, że pozwala to na lepszy komfort, ponieważ oprawki pozwalają na większą elastyczność. Z drugiej strony może to prowadzić do dziwnych sytuacji związanych z ładowaniem: musisz ładować obie skronie w tym samym czasie – na każdym są piny pogo – i teoretycznie może napotkać sporadyczne prawdziwe frustracje bezprzewodowe, takie jak zaniki dźwięku po jednej stronie.

Jeśli potrzebujesz soczewek korekcyjnych, Razer nawiązał współpracę z Lensabl, aby uzyskać 15-procentową zniżkę, która jest dostępna dla kupujących Anzu. To oczywiście skończy się znacznie powyżej standardowych kosztów, ale zawsze możesz zanieść oprawki do pobliskiego optyka.

Razer wyposażył każdą stronę w 16-milimetrowy przetwornik, a na obu zausznikach znajduje się również reagujące na dotyk sterowanie gestami, które pozwalają zmieniać utwory, odbierać połączenia lub aktywować asystenta głosowego. Okulary Anzu mają klasę wodoodporności IPX4, więc nosząc je trzeba unikać ulewy – ale powinny dobrze radzić sobie z lekkim deszczykiem. Razer twierdzi, że zmniejszył opóźnienie Bluetooth do 60 ms.

Okulary Anzu automatycznie wyłączają się po zdjęciu – osiągając do dwóch tygodni czasu czuwania – a następnie parują się z ostatnim urządzeniem po ponownym założeniu. Żywotność baterii ocenia się na „do pięciu godzin”. To mniej więcej na równi z Bose, które szacuje 5,5 godziny dla okularów przeciwsłonecznych Tenor z dźwiękiem. Jeśli chodzi o jakość dźwięku, które jest zawsze efektem ubocznym tego typu okularów audio, ale w tych okularach podobno jest całkiem niezła.

Okulary Anzu (Razer) z soczewkami UV

Dołączone etui ze sztucznej skóry ma zatrzask magnetyczny i klapkę do przechowywania kabla ładującego lub dodatkowych soczewek. Okulary Anzu są dostępne wyłącznie na stronie internetowej firmy i fizycznych lokalizacjach RazerStore.

źródło: Razer | The Verge