Odkryj przestrzeń do zadbania o siebie z „BetterMe”

Odnajdź siebie dzięki ośmiodniowemu wyzwaniu w aplikacji mobilnej „BetterMe: Trening i Dieta” – zobacz co ma do zaoferowania?

Aplikacja BetterMe: Trening i Diet‪a

W pracowite dni mamy do czynienia z nieskończoną liczbą rzeczy do załatwienia, czy to związanych z pracą, czy z domem. Nic dziwnego, że poświęcenie chwili na sprawdzenie, jak sami się czujemy, spada na sam dół listy priorytetów. Ośmiodniowe wyzwanie aplikacji BetterMe: Trening i Dieta powstało, by Ci pomóc. Będzie ono dla Ciebie źródłem codziennych inspiracji i porad, które zapewnią Ci odpowiednie wsparcie. Codziennie przez osiem dni, od 1 marca aż do Międzynarodowego Dnia Kobiet, w aplikacji będziesz znajdować nowe zadanie i inspirację (nie potrzebujesz subskrypcji, aby wziąć udział w wyzwaniu).

Dzień 1: Plan dbania o siebie

Na samym początku otrzymasz zadanie zajęcia się bardzo prostymi rzeczami, takimi jak picie dużej ilości wody w ciągu dnia czy niekorzystanie z telefonu podczas posiłków i przed snem. Przeczytasz porady na temat żywienia i zdrowszego stylu życia. Ważnym elementem każdego takiego planu jest też wygospodarowanie czasu na gimnastykę — BetterMeoferuje szeroki wybór ćwiczeń, w tym trening siłowy, jogę i bieganie, dzięki czemu każdy znajdzie coś odpowiadającego swoim preferencjom i możliwościom.

Dzień 2: Zobacz siebie w nowym świetle

Twoim zadaniem w drugim dniu jest eksperymentowanie ze stylem. Regularnie używasz makijażu? Przez jeden dzień się nie maluj. Zazwyczaj nosisz podobny strój? Spróbuj ubrać się w coś nietypowego dla Ciebie. Jeśli masz ochotę, udostępnij w mediach społecznościowych post na ten temat. Kto wie, może zainspirujesz kogoś innego?

Dzień 3: Higiena emocjonalna

Trzeci dzień poświęcony jest cyfrowemu minimalizmowi i odkrywaniu medytacji. BetterMe pomaga Ci zrozumieć problem nieosiągalnych standardów i efektu, jaki media społecznościowe mogą wywierać na Twoje zdrowie psychiczne. Ułatwi Ci to znalezienie zdrowszego podejścia do spędzania czasu online.

Dzień 4: Autorefleksja

Jesteś obecnie na półmetku wyzwania i nadszedł czas na refleksję. Przygotuj wpis do pamiętnika na temat swojego stanu emocjonalnego w połowie drogi. Aplikacja zapewni Ci wskazówki, jak przeanalizować własne uczucia i określić podstawowe wartości, a także pokaże, dlaczego jest to istotne.

Dzień 5: Wewnętrzna siła

Piąte zadanie pozwoli Ci dowiedzieć się, jak efektywnie zarządzać różnymi sferami Twojego życia i jak je równoważyć. Nie przegap również inspirujących historii kobiet na przestrzeni wieków, które zostaną przedstawione w aplikacji, na przykład Artemisii Gentileschi, XVII-wiecznej włoskiej artystki uznawanej za jedną z pierwszych feministek.

Dzień 6: Osobiste granice

Być może to najważniejszy dzień wyzwania — Twoim zadaniem będzie przeanalizowanie najważniejszych dla Ciebie wartości oraz swoich najistotniejszych potrzeb i rozważenie, co lubisz robić, a czego nie, ale z jakiegoś powodu robisz to nadal. Aplikacja pokaże Ci, jak rozpoznawać toksyczne relacje, i opowie, w jaki sposób wpływają one na zdrowie psychiczne kobiet. Poznasz też kilka kroków, które pomogą Ci określić i utrzymać osobiste granice.

Dzień 7: Przebaczenie

Wdzięczność i przebaczenie mogą być źródłem siły. To zadanie polega na powiedzeniu Twoim bliskim, jak bardzo ich doceniasz, a także na przebaczeniu tym, którzy mogli zranić Cię w przeszłości.

Dzień 8: List do Ciebie z przyszłości

Na zakończenie ośmiodniowego wyzwania Twoim zadaniem będzie napisanie listu do siebie. Co w sobie kochasz? Za co czujesz wdzięczność? Jakie są Twoje cele na kolejny rok? Jak widzisz siebie za rok od dzisiaj? Spisz to wszystko i ustaw sobie przypomnienie, by przeczytać list 8 marca 2022 roku!

Pobierz aplikację

Nowa aplikacja BetterMe jest teraz dostępna dla wszystkich! Dodano opcje specjalnie dla mężczyzn, biorąc pod uwagę zarówno cele, jak i możliwości męskiej połowy świata. Dla tych, którzy uważają, że ćwiczenia w domu lub przy użyciu własnej masy ciała nie wystarczą, dodano funkcję Siłownia! Zupełnie nowe treści i filmy treningowe w wysokiej rozdzielczości, które pomogą zacząć ćwiczyć na siłowni, nawet jeśli nie wiesz, od czego zacząć, lub jak zbudować formę!

Zrzuty ekranów z aplikacji BetterMe

Aplikacja BetterMe zapewnia:

  • Programy treningowe: spersonalizowane zestawy ćwiczeń i odżywiania, które pomogą Ci szybciej zdobyć formę.
  • Zupełnie nowe plany posiłków: dania wybierane zgodnie z Twoimi preferencjami i łatwe do przyrządzenia dzięki wskazówkom wideo.
  • Codzienne artykuły, wskazówki, sztuczki i odpowiedzi na wszystkie najczęściej zadawane pytania.
  • Funkcję osobistego trenera: profesjonalne prowadzenie i wspieranie podczas odchudzania.
  • Pomiar picia wody i licznik kroków, aby upewnić się, że jesteś na dobrej drodze do celu.
  • Treningi jogi i chodzenia.

Aplikację mobilną BetterMe możesz pobrać bezpłatnie ze sklepów App Store i Google Play:

źródło: App Store Polska