„Krótkie i zabawne” Netfliksa ze śmiesznymi filmikami

Netflix uruchomił kartę „Krótkie i zabawne”, podobny do TikToka kanał w swoim serwisie, zawierający śmieszne filmy.

Krótkie i zabawne (Netflix mobile)

Chcesz obejrzeć coś śmiesznego? Zajrzyj na kartę Krótkie i zabawne (ang. Fast Laughs)! Netflix ma mnóstwo odpowiedzi na to pytanie w postaci zabawnych seriali i filmów oraz  prześmiesznych standupów. Dlatego wprowadził dzisiaj nową funkcję „Krótkie i zabawne” na urządzeniach mobilnych – jest to w zasadzie pełnoekranowy kanał ze śmiesznymi klipami z bogatej kolekcji komediowej platformy, w której znalazły się filmy (Zabójczy rejs), seriale (Big Mouth) i standupy komików takich jak Kevin Hart czy Ali Wong.

Dostęp do kanału można uzyskać, klikając kartę „Krótkie i zabawne” w dolnym menu. Klipy odtwarzają się automatycznie — po zakończeniu jednego włącza się następny — więc rozrywki nie zabraknie.   

A co jeśli zobaczysz scenę z klasycznego filmu, który od dawna chcesz sobie przypomnieć? Albo zauważysz coś nowego, co zasługuje na obejrzenie? Na karcie „Krótkie i zabawne” można dodać seriale, filmy i standupy do swojej listy albo zacząć je oglądać od razu.

Można też udostępnić pojedyncze klipy na Whatsappie, Instagramie, Snapchacie lub Twitterze, aby Twoi znajomi też mogli się pośmiać.  

Netflix zaznacza, że nie wszystkie klipy będą odpowiednie dla wszystkich odbiorców. (sic!)

Nowa funkcja jest już dostępna dla użytkowników iPhone’ów w wybranych krajach, a wkrótce będzie testowana pod systemem Android.

źródło: Netflix Polska