Nowe wideo „Hometown” nakręcone iPhone’em

Firma Apple udostępniła nowe wideo zatytułowane „Hometown”, które w całości zostało nakręcone za pomocą iPhone’a.

„Hometown” Shot on iPhone

Na kanale YouTube Apple’a pojawiło się nowe wideo pod tytułem „Hometown” (Miasto rodzinne) nakręcone na iPhonie, które powstało na cześć Black History Month. Film przedstawia miasta rodzinne wizjonerów czarnoskórych fotografów, w tym Lawrence’a Agyei, Gabriello Angotti-Jones, Lauren Woods i Julien James.

Zobacz także: Hipnotyzujące wideo nagrane iPhone’em podczas jazdy na nartach

Reżyser Philip Youmans podąża za fotografami, którzy odkrywają swoje rodzinne miasta. Chicago w Illinois, Los Angeles w Kalifornii, Charlotte w Karolinie Północnej i Waszyngton D.C.

Aby uczcić Miesiąc Czarnej Historii, 32 najbardziej wizjonerskich czarnoskórych fotografów w kraju pokazuje nam swoje rodzinne miasta.

Firma Apple ogłosiła na początku tego miesiąca inicjatywę „Hometown”, zlecając ponad 30 czarnoskórym fotografom fotografowanie i udostępnianie całemu światu swoich rodzinnych miast. Podobnie jak w przypadku wszystkich niedawnych nagrań wideo na iPhonie, „Hometown” zostało w całości nagrane na iPhonie 12 Pro.

Shot on iPhone to długofalowa kampania Apple’a, która koncentruje się na możliwościach aparatu iPhone’a, a firma regularnie udostępnia nowe filmy i zdjęcia w internecie, na YouTubie, na billboardach i nie tylko.

źródło: Macrumors | Apple