„Gluten sex” – witamy w 2028 roku!

Teatralny serwis streamingowy TheMuba udostępnił na swojej platformie nowy spektakl „Gluten Sex” Teatru Potem-o-tem.

„Gluten sex” w serwisie VOD TheMuba

Od piątku 26 lutego 2021 roku od godziny 19:00 miłośnicy teatru mogą obejrzeć online nowy spektakl zatytułowany „Gluten sex” Teatru Potem-o-tem na platformie streamingowej TheMuba Borysa Szyca. „Witamy w roku 2028, gdzie potrzeba realnej bliskości programowana jest przez wirtualną rzeczywistość” – tak twórcy zachęcają nas do obejrzenia swojego nowego komediowego przedstawienia. Brzmi bardzo intrygująco, a jeszcze bardziej ciekawy jest opis fabuły.

Usiądź wygodnie, zapnij pasy i przygotuj się na podróż do świata niedalekiej przyszłości.

Samotność w domu – bujne życie towarzyskie w sieci.

Program „Gluten sex” to odpowiedź na potrzeby społeczeństwa przyszłości, to innowacyjny program stworzony przez genialnego informatyka polskiego pochodzenia Leona Maksa. Program z pogranicza neuropsychologii, bioinformatyki, virtual reality i hipnozy – to remedium na samotność. Pierwszym testerem innowacyjnego programu jest Julian, który dzięki „Gluten sex” otrzymuje szanse doświadczenia w wirtualnym świecie wesela.

Widzowie spektaklu wchodzą w rolę potencjalnych inwestorów programu i śledzą losy Juliana. Twórca – Leon Maks nie wie, że wśród potencjalnych inwestorów czai się haker, który planuje atak na jego program. Jak potoczą się wirtualne losy Juliana? Czy haker zaatakuje? Jakie mogą być konsekwencje ataku?

W świecie w którym ciągle gdzieś biegniemy, ucieka nam prawdziwe życie. „Gluten sex” to opowieść o samotności i konsekwencjach postępującej izolacji w społeczeństwie.

Obejrzyj zwiastun spektaklu:

Spektakl powstał we współpracy z Pałacem Lasotów i firmą Raf-Bus.

Reżyseria: Marcin Zbyszyński, Zdjęcia i montaż: Darek Redos, Dźwięk: Ernest Grabowski, Charakteryzacja: Zuzanna Dominiak, Skrypt: Natalia Kielan, Animacje | Grafika: Stefania Michera.

Dostęp do spektaklu, trwającego 1 godzinę i 47 minut, na 48 godzin kosztuje 29,90 zł.

źródło: TheMuba