Apple TV+ doda w tym roku do biblioteki ponad 20 tytułów

Serwis Apple TV+ ma sporo niespodzianek dla widzów w 2021 roku – w najbliższym czasie serwis doda ponad 20 nowych seriali, filmów i nowych programów.

Zapowiedzi Apple TV+ (wiosna 2021)

Serwis streamingowy Apple TV+ przygotowuje co najmniej 21 nowych programów, filmów i dodatkowych sezonów aktualnych seriali, których premiera odbędzie się w 2021 roku, a być może później. Nowe wideo promujące serwis pozwala zobaczyć urywki zapowiedzi tytułów – to wszystko w ciągu dwóch szybkich i ekscytujących minut. Obejrzyj go teraz, aby rzucić okiem na dramaty, komedie, science-fiction i seriale akcji, którymi Apple ma nadzieję przyciągnąć widzów w tym roku.

Zwiastun przedstawia kilka tytułów, o których wiedzieliśmy, że wkrótce nadejdą. Pojawia się między innymi komedia muzyczna Schmigadoon!, która ukaże się tego lata, drugi sezon komedii dla graczy Mythic Quest, który zadebiutuje wiosną, a mroczny dramat Physical – latem. Apple TV+ ogłosił również w piątek, że jego adaptacja klasycznej powieści The Mosquito Coast zadebiutuje w kwietniu.

W krótkim wideo wspomniano również o filmie Cherry Tomem Hollandem, który pojawi się w marcu, oraz o debiutującym 26 lutego filmie dokumentalnym o Billie Eilish pt. ​​The World’s a Little Blurry. Jest także urywek Foundation, epickiego serialu science fiction zaplanowanego na jesień 2021 roku. I drugi sezon For All Mankind, który zadebiutował w miniony piątek.

W promocyjnym wideo Apple TV+ wspomniano również o niektórych serialach, o których wcześniej firma niewiele mówiła. Jest fragment opowiadania Lisey’s Story od mistrza horroru Stephena Kinga. Po raz pierwszy wspomniano o komedii The Shrink Next Door z Willem Ferrellem i Paulem Ruddem w rolach głównych. Podobnie w przypadku Mr. Cormana z Josephem Gordonem-Levittem w roli głównej.

Apple wykorzystał również trailer, aby ponownie podpromować nowe sezony Central Parku, Home Before Dark, Truth Be Told, The Morning Show i See. Apple jednak nie zadeklarowało, że wszystkie z tych tytułów wyjdą w 2021 roku, chociaż wiele z nich jest oczekiwanych przed końcem roku.

Co więcej, nie przeoczyła seriali, filmów i nowych sezonów, które zadebiutowały już w 2021 roku. Obejmuje to Snoopy Show dla dzieci, przerażającego Servant, komedię Dickinson i łzawego Palmera z Justinem Timberlakiem.

źródło: Apple