Aplikacja „SwirlWalls” z dziesiątkami zakręconych tapet

Nowa aplikacja Chrisa Lacy’ego o nazwie „SwirlWalls” oferuje mnóstwo kolorowych i hipnotyzujących tapet na smartfona!

Aplikacja SwirlWalls

Weteran Androida, Chris Lacy, powraca z nową aplikacją mobilną SwirlWalls, oferującą niezwykle żywe tapety na telefony komórkowe. Jak sama nazwa wskazuje, zawiera wiele zakręconych, wirujących animowanych tapet na telefon, a każda animacja reaguje na przesuwanie i przewijanie ekranu. Wszystko jest bardzo jasne i ruchliwe, a jeśli taka odpowiada Ci tak mocno oryginalna estetyka, SwirlWalls może być Twoje za 23,99 zł.

SwirlWalls zawiera dziesięć różnych wzorów tapet, każdy z kilkoma motywami, filtrami i opcjami kolorów. W sumie jest możliwych ponad 100 „remiksów” do wyboru, ale wszystkie mają ten sam nadrzędny motyw: spiralny wiatraczek kolorów, który rozchodzi się ze środka ekranu.

Animacja jest płynna i podoba mi się opcja dostosowania projektu do trybu ciemnego interfejsu użytkownika, ale prawdopodobnie wiele osób uzna ten ruch za zbyt rozpraszający.

Możesz poczuć klimat SwirlWalls oglądając poniższą demonstrację. Została ona nagrana z domyślnymi ustawieniami, ale w apce możesz dostosować stopień ruchu według własnych preferencji.

Niestety, nie ma próbnej ani darmowej wersji apliakcji SwirlWalls. To wszystko za pięć dolców – czyli w polskim sklepie 23,99 zł. Jeśli okaże się, że ta estetyka nie leży w Twoim guście, możesz oczywiście poprosić o zwrot pieniędzy w sklepie Google Play.

Apka dostępna jest wyłącznie na urządzenia z systemem Androd:

źródło: Android Central