Pierwszy zwiastun filmu „Mortal Kombat” jest prawie tak brutalny jak gra

„Finish him!” Pojawił się pierwszy zwiastun filmu „Mortal Kombat”, przedstawiający odtworzone w filmie postacie z klasycznej bijatyki i przesadną przemoc.

Mortal Kombat - film 2021

Zadebiutował pierwszy zwiastun filmu Mortal Kombat – i podobnie jak gry, na których jest oparty, ekranizacja wygląda na bardzo brutalną. Warner Bros. faktycznie wydał dwa zwiastuny, drugi jest bardziej krwawą wersją i można go obejrzeć na YouTubie. W filmie Mortal Kombat gra Lewis Tan jako zawodnika MMA Cole Young, który wydaje się niezwykle blady z powodu podejrzanie smoczej blizny na jego piersi (zakładam, że ​​to tylko znamię). Ale Cole zostaje szybko zwerbowany do walki w legendarnym turniej – tytułowym Mortal Kombat. Oczywiście ważą się losy Ziemi – i tak będzie dużo walk!

Zwiastun pozwala nam także zapoznać się z filmową wersją Sonya, Kano, Raidena, Jaxa, Liu Kanga, Shang Tsunga i Kung Lao, a także a fragmentem pojedynku z nadprzyrodzonymi wojownikami Sub-Zero i Scorpiona.

Nowy film ma być odświeżoną próbą adaptacji hiper-brutalnej bijatyki po pierwszych ekranizacjach Mortal Kombat i Mortal Kombat: Annihilation z lat dziewięćdziesiątych.

Podobnie jak wszystkie hity Warner Bros. z 2021 roku, Mortal Kombat zostanie wydany w kinach i na HBO Max jednocześnie 16 kwietnia 2021 roku.

źródło: Warner Bros. | The Verge