Beta „Pokémon UNITE” na Androidzie od marca!

Wersja beta gry „Pokémon UNITE” na urządzenia z Androidem rusza w marcu 2021 roku i będzie dostępna dla ograniczonej liczby testerów w wybranych regionach.

Pokémon UNITE beta (Android)

Ogłoszona w zeszłym roku przez Niantic wersja mobilna gry Pokémon UNITE w końcu zadebiutuje w 2021 roku po kilku miesiącach testów beta. Pokémon Unite to gra zespołowa, w której drużyny złożone z 5 graczy walczą ze sobą, aby złapać dzikiego pokemona, awansować lub ewoluować własnego pokemona, pokonując pokemona przeciwników. Co ważniejsze, Pokémon Unite wprowadza nowy rodzaj systemu walki charakterystyczny dla tych gier, które polegają na pracy zespołowej i strategii.

Jeśli ten tytuł przypomina Ci grę, w którą będziesz grać, na pewno ucieszysz się, że Pokémon UNITE ukaże się w tym roku.

Jednak wcześniej programiści ogłosili, że gra wejdzie do testów beta w przyszłym miesiącu. Niestety, nie wszyscy będą mogli uzyskać dostęp do nowej wersji próbnej. W marcu gracze w Kanadzie jako pierwsi otrzymają możliwość gry w Pokémon UNITE i to tylko na urządzeniach z Androidem.

Osoby zainteresowane wypróbowaniem gry mogą odwiedzić stronę Pokémon UNITE w sklepie Google Play, aby uzyskać dodatkowe informacje i zarejestrować się, aby mieć szansę na udział w testowaniu wersji beta. Pamiętaj tylko, że postępy w grze zostaną zresetowanie po zakończeniu fazy bety.

źródło: Pokemon | phoneArena