Nowy zestaw LEGO® Porsche 911 z upominkiem!

Już jutro LEGO wyda nowy zestaw numer 10295 – Porsche 911 Turbo i 911 Targa z upominkiem w edycji limitowanej!

Porsche 911 Turbo (Lego Creator #10295)

Pierwsi nabywcy nowych zestawów LEGO Porsche 911 Turbo i 911 Targa (#10295) otrzymają bezpłatny pakiet powitalny VIP LEGO® Porsche, który można kupić jako prezent. Ekskluzywny pakiet zawiera certyfikat własności, oficjalny portfel na karty LEGO Porsche i cztery unikalne wydruki artystyczne oparte na reklamach Porsche 911, a wszystko to zapakowane w kolekcjonerskie pudełko. Prezent można otrzymać tylko przy zakupie zestawu LEGO Creators numer 10295 – Porsche 911 (Turbo i Targa) 2 w 1, gdy tylko pojawi się 16 lutego 2021 roku na stronie internetowej LEGO. Prezent mogą otrzymać tylko członkowie programu VIP na stronie LEGO.com.

Zarówno model Turbo, jak i Targa mają realistyczne detale:

  • charakterystyczne dla Porsche 911 przednie i tylne zderzaki,
  • skośne światła przednie,
  • nadrukowane logo i tablice rejestracyjne.

Wnętrze w ciemnopomarańczowej i brązowej kolorystyce jest równie imponujące, ponieważ wyposażone zostało w działający układ kierowniczy, skrzynię biegów, hamulec ręczny oraz przechylane siedzenia.

Zestaw LEGO Porsche 911 należy do serii modeli konstrukcyjnych dla dorosłych, które oferują doskonały sposób na relaks i oderwanie się od zgiełku dnia codziennego podczas składania wciągających modeli kolekcjonerskich klasycznych samochodów, szczegółowych budowli i nie tylko.

Darmowy pakiet będzie dostępna tylko dla członków VIP, co sugeruje, że jego dostępność może zakończyć się 1 marca 2021 roku, kiedy zestaw #10295 będą mogli kupić użytkownicy niebędących członkami VIP w sklepach LEGO i na LEGO.com.

BEZPŁATNY pakiet powitalny VIP LEGO® Porsche

Porsche 911 to zestaw dwa w jednym, z którego można zbudować model coupe Porsche 911 Turbo lub kabriolet Porsche 911 Targa. W modelu Targa można złożyć dach i przechowywać go pod maską.

Będzie to jednocześnie największy model Porsche LEGO, jakie firma z Billund kiedykolwiek wyprodukowała. Zestaw składa się z 1458 części a jego skład wchodzą między innymi trzy unikatowe tablice rejestracyjne i logo Porsche, a układ kierowniczy, dźwignia zmiany biegów, hamulec ręczny, regulowane fotele — wszystkie te elementy są ruchome!

Porsche 911 Terga i Turbo (LEGO)
Porsche 911 (od lewej – Terga i Turbo)

Zapoznaj się z informacjami na temat zestawu, aby poznać wszystkie szczegóły, w tym cenę i komentarz projektanta Mike’a Psiakiego. Obejrzyj też galerię zdjęć, aby bliżej przyjrzeć się temu, czego można się spodziewać po zestawie.

źródło: LEGO | Brick Fanatic