Jak Xiaomi Mi 11 przechodzi tortury wytrzymałości?

Najnowszy smartfon Xiaomi Mi 11 bez problemów przechodzi testy wytrzymałości – sprawdź, jak radzi sobie z ostrymi przedmiotami, ogniem i zginaniem?

Testy wytrzymałości smartfona Xiaomi Mi 11

Flagowy smartfon firmy Xiaomi – Mi 11 już niebawem trafi do sprzedaży także w Polsce. Zanim zdecydujesz się na jego zakup, warto przyjrzec się, jak radzi sobie z agresywnymi testami wytrzymałości, których sam nie odważyłbyś się przeprowadzić. YouTuber JerryRigEverything opublikował własnie wideo, na którym nagrał swój standardowy test na zarysowania smartfona przedmiotami o różnym stopniu twardości, przypalanie zapalniczką, no i oczywiście zginanie!

Nie będę zdradzał wszystkich szczegółów, ale całkowicie metalowo-szklana obudowa telefonu jest bardzo wytrzymała i nie powinniśmy się tu spodziewac większych niespodzianek.

Ekran wykonany z Gorilla Glass Victus rysuje się na poziomie 6, podobnie jak tylny panel, wykonany ze szkła Gorilla Glass 5. Podczas próby zginania telefon rzeczywiście trzeszczał, ale najwyraźniej nie pękł ani nie stracił kształtu.

Zachęcam do obejrzenia całego wideo:

źródło: JerryRigEverything