Kredyt sklepowy 24,99 zł/mies. za Apple TV+ do końca czerwca!

Apple przedłużyło użytkownikom bonus w postaci kredytu sklepowego w wysokości 24,99 zł/miesiąc za korzystanie z Apple TV+, do końca czerwca.

Kredyt sklepowy w Apple TV+ od lutego do czerwca 2021 roku

W każdym miesiącu subskrypcji od lutego do końca czerwca 2021 roku Apple doda do kwalifikujących się do promocji kont Apple ID kredyt sklepowy w wysokości 24,99 zł, dzięki czemu będą mogli dalej cieszyć się serialami i filmami Apple Original. Jeśli Twoje konto jest objęte tą promocją, to aby otrzymać taki kredyt, nie trzeba nic robić. Po prostu podczas opłat kolejnych faktur za miesięczne subskrypcje Apple TV+ lub Apple One zobaczysz rachunek pomniejszony o te kwotę.

Apple co prawda nie ma rozbudowanej biblioteki filmów i seriali w swoim serwisie streamingowym, ale te które można tam obejrzeć są na bardzo wysokim poziomie. To nagrodzony Emmy serial The Morning Show i okrzyknięty najlepszym serialem komediowym 2020 roku Ted Lasso wyznaczają jakość rozrywki w tym serwisie.

W tym roku pojawił się nowy sezony Servant od M. Nighta Shyamalana, docenionego nagrodą Peabody serialu Dickinson oraz wielu innych cieszących się uznaniem seriali, które powrócą w tym roku. Co jakiś czas pojawiają się filmowe premiery Apple Original, w tym poruszający dramat Palmer z Justinem Timberlakiem w roli głównej czy film Billie Eilish: świat lekko zamglony — a także nowe przygody w serialu Snoopy i jego show.

Teraz można oglądać Apple TV+ na jeszcze większej liczbie ekranów — aplikację Apple TV znajdziesz oczywiście na iPhonie, iPadzie, Macu i Apple TV, a także możesz ją pobrać na wybranych urządzeniach Roku, Amazon Fire TV, Samsung, LG, VIZIO, Sony, PlayStation® i Xbox.

Kredyt sklepowy zostanie automatycznie dodany do kont kwalifikujących się do promocji użytkowników Apple ID każdego miesiąca, w którym pobrano opłatę za usługę, od lutego do końca czerwca 2021 roku. To już druga taka akcja po zapowiedzianej w zeszłym roku promocji trwającej od listopada do stycznia.

Sprawdź, jak oglądać Apple TV+ na urządzeniach innych firm niż Apple’a?

źródło: Apple