Znamy obsadę serialu „The Sandman” od Netfliksa!

„The Sandman” to nowy serial dark fantasy oparty na komiksie Neila Gaimana, który zadebiutuje już wkrótce na Netfliksie, czas poznać jego obsadę!

The Sandman od Netflix - obsada

Ponowne spotkanie aktorów z serialu Gra o Tron zostało potwierdzone w nadchodzącej adaptacji komiksu The Sandman Neila Gaimana, ponieważ gigant streamingu ogłosił Gwendoline Christie i Charlesa Dance’a jako oficjalnych członków obsady. Netflix potwierdził również, że Tom Sturridge, Vivienne Acheampong, Boyd Holbrook, Asim Chaudhry i Sanjeem Bhaskar również wystąpią w serialu. Holbrook to weteran seriali Netflixa jako gwiazda serialu Narcos i rodzinnego filmu Roberta Rodrigueza We Can Be Heroes, którego kontynuację zapowiedział już Netflix.

W oficjalnym streszczeniu Netflixa serialu The Sandman czytamy: Bogata mieszanka współczesnych mitów i mrocznej fantazji, w której współczesna fikcja, dramat historyczny i legenda płynnie się przeplatają.

Gaiman jest producentem wykonawczym adaptacji wraz z Davidem S. Goyerem i Allanem Heinbergiem. Zespół kreatywny od dawna próbował przenieść Sandmana na duży ekran, włączając w to nieudaną adaptację filmową z 2013 roku z Josephem Gordonem-Levittem. Nadchodząca wersja telewizyjna została zaadaptowana przez Gaimana i Heinberga, z których ten ostatni napisał pierwszy film Wonder Woman.

Obsada serialu „The Sandman”:

  • Tom Sturridge jako Sen (Władca Śnienia)
  • Gwendoline Christie jako Lucyfer (Gwiazda Zaranna)
  • Vivienne Acheampong jakoLucienne (Bibliotekarka Śnienia)
  • Charles Dance jako Roderick Burges (Szarlatan i Mag)
  • Sanjeev Bhaskar jako Kain (Pierwszy Morderca)
  • Asim Chaudhry jako Abel (Pierwsza Ofiara)
  • Boyd Holbrock jako Koryntczyk (Zbiegły Koszmar)

Niestety Netflix nie podał na razie więcej szczegółów, oprócz tego, że serial pojawi się wkrótce.

źródło: Netflix