Kumulacja GB w taryfie GO! od T-Mobile na kartę

W nowej ofercie na kartę w taryfie GO! od T-Mobile, przy każdym doładowaniu klienci dostają ich naprawdę dużo.

Kumulacja GB w T-Mobile na kartę (GO!)

Żeby klientom T-Mobile na kartę w taryfie GO! nie zabrakło gigabajtów na to, co dla nich ważne operator przygotowała nową ofertę na kartę, dostępną w taryfie GO!, które składa się z tego co najlepsze: prostych rozwiązań i niezbędnego pakietu usług w jednym miejscu. Co konkretnie zyskuje użytkownik decydując się na to rozwiązanie? Po zakupie startera w taryfie GO! i doładowaniu konta za 30 zł klient automatycznie otrzymuje bezpłatny pakiet 15 GB na 30 dni.

Następnie może aktywować w aplikacji „Mój T‑Mobile” ofertę „Bez limitu L” za 30 zł, dzięki czemu łącznie zyskuje aż 30 GB, nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y oraz dostęp do usługi Supernet Video DVD – czyli możliwość korzystania z TikToka, YouTube czy Netflixa bez utraty gigabajtów. To jednak nie wszystko.

Ekstra paczka GB po każdym doładowaniu

W T‑Mobile na kartę za każde doładowanie klienci dostają dodatkowe, bezpłatne gigabajty, które nie przepadają, a kumulują się na ich kontach. Wystarczy, że użytkownik doładuje swoje konto przed końcem ważności usługi. Wówczas – w zależności od kwoty doładowania, otrzymuje on ekstra pakiet danych. Zasada jest prosta: im wyższa kwota doładowania, tym więcej gigabajtów.

Najnowszą ofertę dla klientów T-Mobile na kartę promuje poniższy spot reklamowy:

Od dziś możecie zobaczyć go w telewizji i internecie (w tym w mediach społecznościowych). Kampanię przygotował Departament Zarządzania Marką T-Mobile wraz z agencją DDB Warszawa. Kampania potrwa do 31 marca 2021 roku.

Tabela kumulacji GB T-Mobile na kartę GO!
Tabela kumulacji GB T-Mobile na kartę GO!

Szczegółowe informacje o ofercie można znaleźć w regulaminie na stronie operatora.