Mi Watch dostępny w Polsce!

Oferta Xiaomi w Polsce poszerza się o smartwatcha Mi Watch – tylko 25 stycznia będzie można go kupić w specjalnej cenie 449 zł.

Xiaomi Mi Watch w Polsce

Wyposażony w szereg czujników, m.in. czujnik tętna, akcelerometr i żyroskop Mi Watch kompleksowo monitoruje stan zdrowia użytkownika. Smartwatch może kontrolować poziom saturacji krwi, poziom stresu oraz pomiar tętna w czasie rzeczywistym. Funkcje pozwalają także na monitorowanie cyklu snu, śledząc fazy REM. Aby dostarczać jeszcze dokładniejsze dane, Mi Watch korzysta z profesjonalnego algorytmu FirstBeat.

Tylko w poniedziałek 25 stycznia 2021 roku Mi Watch będzie można kupić w specjalnej cenie 449 zł. Smartwach w regularnej sprzedaży dostępny będzie od 8 lutego w cenie 549 zł.

Mi Watch wspiera 117 profesjonalnych trybów sportowych, np. bieganie i bieganie na bieżni, trening jogi, wspinaczkę, jazdę na rowerze, trening na orbitreku oraz pływanie, informując użytkownika na bieżąco o jego wynikach.

Dzięki wbudowanemu GPS smartwatch może śledzić i dostarczać dokładne informacje o treningu, które dostępne są w aplikacji Xiaomi Wear.  Zegarek jest wodoszczelny do 5ATM (50 m), więc nie trzeba zdejmować go do kąpieli lub podczas treningu pływackiego. 

Użytkownicy mogą wybierać spośród 100 wbudowanych tarczy zegarka, dopasowując je do swoich indywidualnych preferencji. Można tworzyć także niestandardowe tarcze w postaci ulubionych zdjęć. Dodatkowo Mi Watch oferuje funkcję zdalnego sterowania aparatem oraz wyświetla emoji w powiadomieniach.

Specyfikacja zegarka Mi Watch

Mi Watch wyposażony jest w 1,39-calowy, duży i jasny panel AMOLED pokryty szkłem Corning Gorilla Glass trzeciej generacji. Po zaledwie dwóch godzinach ładowania oferuje do 16 dni pracy przy normalnym użytkowaniu lub do 22 dni w trybie oszczędzania energii. W trybie sportowym smartwatch wytrzyma do 50 godzin. Mi Watch waży zaledwie 32 g, a użytkownicy początkowo będą mieli do wyboru 3 kolory paska: czarny, beżowy i granatowy. W późniejszym czasie pojawią się kolejne warianty kolorystyczne.

W poniedziałek 25 stycznia 2021 roku Mi Watch będzie można kupić na mi-home.pl, mimarkt.pl oraz mi-store.pl w specjalnej cenie 449 zł. Liczba sztuk w promocji jest ograniczona. Mi Watch w regularnej sprzedaży będzie dostępny od 8 lutego w cenie 549 zł.

Xiaomi Mi Watch

Więcej informacji o zegarku znajdziesz na oficjalnej stronie producenta.

źródło: Xiaomi Polska