Vectra z dekoderem Smart 4K i Netfliksem na rok

Nowości w Vectra: Netflix w prezencie nawet na rok i supernowoczesny dekoder Smart 4K we wszystkich pakietach usługi telewizji cyfrowej.

Od 15 stycznia 2021 roku, wraz ze startem kampanii zimowej, na klientów Vectry czeka specjalna promocja, w ramach której mogą otrzymać w prezencie nawet do roku dostępu do serwisu oferującego bogatą bibliotekę filmów i seriali, czyli do Netflix. Co więcej, nowoczesny dekoder Smart 4K z Android TV, do tej pory oferowany wyłącznie w usługach TV Smart i Smart Multiroom, jest od teraz dostępny dla znacznie szerszego grona klientów we wszystkich pakietach usługi telewizji cyfrowej, obejmującej pełną ofertę programową dostępną w Vectra. 

Vectra łączy w oferowanych przez siebie usługach atuty tradycyjnej i cenionej przez użytkowników telewizji kablowej z nieograniczoną wolnością wyboru jaką daje internet. Oferta operatora obejmuje dostęp do różnorodnych kanałów tematycznych, bogatej biblioteki VOD oraz szeroki wybór aplikacji i multimediów. Netflix to dostęp do ulubionych seriali, filmów, czy programów, takich jak: Stranger Things, Gambit Królowej, Dom z Papieru, Wiedźmin czy W głębi lasu za pośrednictwem urządzeń połączonych z internetem, teraz także na dekoderach Vectra. Dzięki niezwykle bogatemu katalogowi dostępnych treści, każdy widz, bez względu na wiek i upodobania, zawsze znajdzie dla siebie coś ciekawego do obejrzenia. Co ważne, materiały dostępne w Netflix można oglądać bez ograniczeń i bez reklam. 

Przez najbliższe miesiące klienci, którzy wybrali lub wybiorą usługi oferowane przez Vectra otrzymają w prezencie dostęp do Netflix nawet na rok. Promocyjna oferta dostępna jest do 15 kwietnia, ale Netflix w prezencie od Vectra można uruchomić do 30 lipca 2021 r. Prezent można wykorzystać także na dekoderach Vectra z aplikacją Netflix – Smart 4K, a już wkrótce na urządzeniach ADB 4730 CD (czyli Dekoder HD z VOD) i ADB 4730 CDX (czyli Dekoder HD z nagrywarką i VOD) – zakładając nowe konto lub logując się na już istniejące konto Netflix.

Dostęp w prezencie nawet na rok dotyczy Planu Standard, ale użytkownik może w dowolnym momencie zmienić plan Netflix na Podstawowy lub Premium, co spowoduje odpowiednio wydłużenie lub skrócenie okresu promocyjnego. Po tym czasie opłata miesięczna za subskrypcję Netflix będzie mogła być doliczana do rachunku Vectra dzięki wygodnej usłudze „Płacę z Vectra – Netflix” dla wszystkich nowych użytkowników lub w przypadku użytkowników, którzy już wcześniej korzystali z serwisu przywrócona zostanie poprzednia metoda płatności. Z dostępu do Netflix można zrezygnować w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące wykorzystania prezentu znajdują na stronie internetowej operatora.

Nowa oferta w Vectra: dekoder Smart 4K i Netflix

Dekoder Smart 4K od Vectry

Serwis Netflix dostępny jest bezpośrednio na najnowszym urządzeniu, które od października 2020 r. znajduje się w ofercie Vectra – dekoderze Smart 4K. Supernowoczesny dekoder Smart 4K, do tej pory dostępny wyłącznie w ofertach TV Smart i Smart Multiroom, będzie czekał na nowych, jak i na obecnych klientów w podstawowej ofercie telewizji cyfrowej (czyli z pakietami Stalowy, Srebrny, Złoty, Platynowy) – z dostępem do ponad 200 kanałów TV i wszystkimi funkcjonalnościami. Klienci posiadający te urządzenia będą mogli uruchomić Netflix za pomocą dedykowanego przycisku na pilocie. Urządzenie Smart 4K działa w oparciu o system Android TV, obsługując treści w standardzie 4K, oferując tysiące aplikacji z Google Play, w tym gier, opcję wyszukiwania głosowego, jak również wygodną i intuicyjną obsługę. Jego kompaktowe rozmiary sprawiają, że dekoder sprawdzi się w każdej przestrzeni, a różnorodne funkcjonalności (m.in. Catch-up TV, Restart TV) zapewnią jeszcze wyższy komfort użytkowania i niespotykaną dotychczas synergię jakości tradycyjnej telewizji kablowej, oferty VOD i bogactwa treści internetowych. 

Vectra zachęca również do korzystania z kanału internetowego (e-sales). Nowi i obecni klienci znajdą tam nie tylko dopasowaną do swoich indywidualnych potrzeb ofertę, ale także nowe, niedostępne inaczej propozycje, w tym np. promocje czasowe i specjalne zniżki, zarezerwowane wyłącznie dla tego kanału sprzedaży. Jednocześnie firma nieustannie inwestuje w rozwój swojej sieci, dzięki czemu w ofercie Vectra już teraz znajduje się atrakcyjny pakiet 1,2Gb/s. Dodatkowo operator wprowadza aktualnie do swojej oferty nowe, wyższe prędkości do usługi Internet – 450Mb/s, pakiet 300Mb/s staje się natomiast tym podstawowym.

źródło: Vectra