Jak oglądać koncert „We The People” na żywo?

Sprawdź gdzie i w jaki sposób oglądać online „We The People” – wirtualny koncert inauguracyjny Joe Bidena?

„We The People” Joe Biden Inaugural Concert (17.01.2021)

W ciągu zaledwie kilku dni Joe Biden zostanie oficjalnie prezydentem Stanów Zjednoczonych. Aby uczcić to historyczne wydarzenie, dzisiaj odbędzie się transmisja na żywo zatytułowana „We The People”, będąca pierwszym tego rodzaju wirtualnym koncertem inauguracyjnym, który będzie można oglądać z domu w całym kraju. W programie wystąpi szereg inspirujących mówców i prowadzących, od sławnych gości po liderów społeczności i oczywiście jednych z najpopularniejszych artystów na świecie.

Wraz z gospodarzami Keegan-Michaelem Keyem i Debrą Messing w „We The People” pojawią się AJR, Michael Bivins, Connie Britton, Sophia Bush, Jaime Camil, Fall Out Boy, Ben Harper, Carole King, Kal Penn, James Taylor, i Will.I.Am.

Jeśli będziesz chciał obejrzeć koncert, musisz przekazać darowiznę na kampanię inauguracyjną Bidena za pośrednictwem ActBlue, chociaż nie ma ustalonej ceny, którą trzeba przekazać. Każda przekazana kwota zapewni Ci bilet do transmisji na żywo, a wyższe kwoty darowizn mogą nawet zapewnić Ci pamiątkowy bilet lub plakat.

Prawdopodobnie nie powinno być żadnych ograniczeń z dostępem ze względu na lokalizację, które blokują dostęp w zależności od tego, gdzie mieszkasz. Jeśli jednak transmisja będzie ograniczona tylko do terenu USA, będzie można skorzystać z dowolnego VPN-a.

Wirtualny koncert „We The People”: kiedy i gdzie?

Wirtualny koncert inauguracyjny „We The People” zostanie wyemitowany w poniedziałek 18 stycznia 2020 roku o godzinie 2:00 czasu polskiego, czyli w niedzielę 17 stycznia o 20:00 ET/17:00 PT. Nie ma gwarancji, że transmisja będzie dostępna do obejrzenia po jej zakończeniu, wiec jeśli chcesz ją obejrzeć, kup bilet przekazując darowiznę na kampanię Bidena, aby nie przegapić żadnego występu po rozpoczęciu pokazu.

Chociaż program jest dostępny na całym świecie, możesz potencjalnie napotkać ograniczenia dotyczące lokalizacji w zależności od obszaru, w którym mieszkasz. Jeśli będziesz mieć problemy z dostępem do strumienia wideo na bideninaugural.org/WeThePeople, powinieneś skorzystać z usługi VPN, aby spróbować odblokować program, zanim się zacznie.

Jak oglądać na żywo wirtualny koncert „We The People”?

Tegoroczne wydarzenia inauguracyjne będą najbardziej dostępne w historii Ameryki. Bez względu na to, gdzie jesteś, możesz bez problemu transmitować wirtualny koncert „We The People”. Musisz tylko upewnić się, że kupiłeś bilet przed rozpoczęciem pokazu. Link do obejrzenia programu zostanie podany na potwierdzeniu otrzymanym w e-mailu, więc pamiętaj, aby podczas płatności podać poprawny adres e-mail!

Po uzyskaniu linku będziesz mógł go otworzyć i obejrzeć program, gdy się zacznie – na prawie każdym nowoczesnym urządzeniu, od smartfonów i tabletów po komputer, a nawet telewizor Smart TV za pomocą przeglądarki internetowej.

Ten wirtualny koncert inauguracyjny ma być dostępny na żywo na całym świecie.

źródło: Biden Inaugural | Android Central