„Cherry” już 12 marca na Apple TV+

Apple udostępniło oficjalny zwiastun nadchodzącego dramatu zatytułowanego „Cherry” z Tomem Hollandem w roli głównej – premiera 12 marca 2021 roku.

Tom Holland w filmie „Cherry” od Apple TV+

Długo musieliśmy czekać na ogłoszenie oficjalnej daty premiery nadchodzącego dramatu Cherry, miejmy nadzieję, że to ostateczna data, a przed premierą wreszcie możemy obejrzeć oficjalny zwiastun filmu. W rolach głównych wystąpili Tom Holland (Diabeł wcielony, Spider-Man: Far From Home) i Ciara Bravo (Small Engine Repair). Film koncentruje się na postaci Hollanda w roli żołnierza z niezdiagnozowanym zespołem stresu pourazowego, który podąża ciemną drogą. Jest to pierwszy film wyreżyserowanym przez braci Russo po Avengers: Endgame. Zarówno Anthony, jak i Joe Russo kierują tym projektem dla Apple TV +.

W epickiej odysei romansu, wojny, narkomanii i przestępczości młody człowiek (Tom Holland) stara się znaleźć swoje miejsce na świecie. Cherry śledzi dziką podróż pozbawionego praw wyborczych młodego mężczyzny z Ohio, który spotyka miłość swojego życia, tylko po to, aby zaryzykować utratę jej w wyniku serii złych decyzji i trudnych okoliczności życiowych.

W zainspirowanym dobrze sprzedającą się powieścią o tym samym tytule filmie – obserwujemy losy głównego bohatera Cherry’ego od porzucenia college’u przez służbę w Iraku. Kiedy Cherry wraca do domu jako bohater wojenny, walczy z demonami nierozpoznanego zespołu stresu pourazowego i wpada w uzależnienie od narkotyków, otaczając się menażerią zdeprawowanych odmieńców. Opróżniając swoje finanse, Cherry postanawia zrabować bank, aby sfinansować swój nałóg, niszcząc po drodze swój związek z Emily.

Kadr z filmu „Cherry” (Apple TV+, 2021)

Przedstawiony na ekranie w odważny, szorstki sposób przez wizjonerskich reżyserów Anthony’ego i Joe Russo, „Cherry” to mrocznie humorystyczna, niezachwiana opowieść o dojrzewaniu człowieka w uniwersalnym poszukiwaniu celu i więzi międzyludzkiej.

Pierwszą zapowiedź filmu widzieliśmy na początku tego miesiąca, ale najnowszy oficjalny zwiastun prezentuje znacznie więcej treści (trwa 3 minuty) i dobrze prezentuje ton nadchodzącego filmu:

Cherry będzie mieć limitowaną emisję kinową od 26 lutego 2021 roku. Następnie będzie miał premierę w Apple TV+ 12 marca 2021 roku.

źródło: Aple TV+