Zwiastun nowego serialu „Losing Alice” od Apple TV+

Apple udostępniło zwiastun thrillera neo-noir zatytułowanego „Losing Alice”, który ma zadebiutować w piątek 22 stycznia 2021 roku na Apple TV+.

„Losing Alice” Apple TV+

Serial Losing Alice opowiada historię 48-letniej reżyserki, która jest spełnioną zawodowo i prywatnie kobietą. Po tym gdy wychowała już swoje dzieci zmaga się ze znalezieniem znaczenia w życiu. Kiedy Alice (Ayelet Zurer) spotyka 24-letnią scenarzystkę Sophie (Lihi Kornowski), ma obsesję na jej punkcie i ostatecznie rezygnuje z moralnej uczciwości, łamiąc zasady w pogoni za sławą i sukcesem. Serial koncentruje się na tematyce zazdrości, poczucia winy, lęku przed starzeniem się oraz relacji międzyludzkich między kobietami.

Losing Alice to opowieść inspirowana historią Fausta, lekko surrealistyczna, utrzymana w stylistyce neo-noir opowieść. Serial został stworzony, napisany i wyreżyserowany przez amerykańsko-izraelską twórczyni Sigal Avin. Seria liczy łącznie osiem odcinków, a pierwsze trzy zadebiutują na Apple TV+ w piątek 22 stycznia 2021 roku. Kolejne będą pojawiać się co tydzień.

Apple zakupił ten thriller w 2020 roku, aby poszerzyć swoją ofertę telewizyjnych seriali zagranicznych – będzie emitowany na platformie Apple TV+ w ramach partnerstwa między gigantem technologicznym z Cupertino a izraelską firmą Dori Media Productions.

Losing Alice dołącza do innych seriali Apple TV+, które pojawią się w styczniu, w tym do drugiego sezonu Dickinson i drugiego sezonu Servant.

Obejrzyj oficjalny zwiastun serialu „Losing Alice”:

źródło: Apple TV+