Koncepcja AirPods 3 z rewolucyjnymi zmianami

Ta koncepcja AirPods 3 pokazuje, jak mogą wyglądać nowe bezprzewodowe słuchawki douszne firmy Apple z 2021 roku.

Koncepcja słuchawek AirPods 3

To wideo przedstawiające koncepcję AirPods 3 łączy plotki i nadzieje na przeprojektowane słuchawki douszne Apple’a, których premiera jest spodziewana w 2021 roku. Rezultatem jest film prezentujący bezprzewodowe słuchawki douszne, które łączą aspekty zaawansowanych AirPods Pro z bardziej podstawową wersją – dodatkowo pojawiło się kilka nowych funkcji. Wideo koncepcyjne słuchawek AirPods 3 pochodzi z kanału Hacker 34 na YouTubie.

Nowe słuchawki AirPods pojawiają się w wielu plotkach – źródła nie są zgodne co do tego, czy będą one miały wymienne silikonowe końcówki znane z AirPods Pro. Ta koncepcja je pomija, ale sugeruje, że Apple wprowadził wersję w kolorze Space Grey.

Fani aktualnych wersji słuchawek Apple’a prawdopodobnie doceniliby 30 godzin pracy na baterii. Obecne AirPods Pro oferują tylko 4,5 godziny słuchania.

Zgodnie z wcześniejszymi plotkami, nadchodząca wersja będzie kosztować 200 USD (ok. 740 zł), w wersji bez funkcji, takiej jak aktywna redukcja szumów (ANC).

Godną uwagi cechą projektu nie jest w rzeczywistości wygląd słuchawek AirPods ani ich obudowa. Hacker 34 sugeruje firmie Apple wbudowanie odwrotnego ładowania bezprzewodowego w przyszłych modelach iPhone’a, umożliwiając tym telefonom ładowanie słuchawek. Jest to pomysł, który Apple już rozważa, o czym świadczą także niedawne patenty.

Nie znamy dokładnej daty debiutu AirPodsów 3, ale podobno trafią na półki sklepowe w pierwszej połowie 2021 roku.