ECTO-1 Pogromców duchów™ z LEGO przed 27 stycznia

Włącz syreny, naładuj plecak z miotaczem protonów, bo pojazd Pogromców duchów ECTO-1 z klocków LEGO wróci do akcji już 27 stycznia 2021 roku!

Pojazd Pogromców duchów ECTO-1 z klocków LEGO (#10274)

Jeśli jesteś fanem Pogromców duchów, to LEGO przygotowało pojazd ECTO-1 w wersji z klocków LEGO (#10274)! Zrób sobie chwilę przerwy i uwolnij się od stresów, budując z klocków słynne auto filmowych Pogromców — przerobionego Cadillaca Miller-Meteor w wersji ambulans z 1959 r. Model ECTO-1 jest inspirowany filmem Pogromcy duchów. Dziedzictwo (ang. Ghostbusters: Legacy lub Ghostbusters: From Beyond) i ma działający układ kierowniczy, pułapkę na duchy z klapą, rozkładane siedzenie tylnego strzelca, miotacz protonów i wiele innych gadżetów do detekcji zjawisk paranormalnych, które rozpozna każdy widz — w tym kultowe logo Pogromców.

Zestaw z samochodem do zbudowania da Ci wiele radości, nawet jeśli nie jesteś kolekcjonerem modeli LEGO. Wystarczy trochę wolnego miejsca na stole. Choć w sumie ścieżka muzyczna z filmu też się przyda. Ten zestaw LEGO z samochodem do zbudowania należy do serii inspirujących modeli LEGO CREATORS, które są przeznaczone dla dorosłych ceniących doskonały design.

  • Klasyka z nutką indywidualizmu – dodaj niestandardowe elementy do sylwetki cadillaca Miller-Meteor z 1959 r.
  • Paranormalna perfekcja – największy i najbardziej szczegółowy model LEGO® ECTO-1, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy.
  • Zaskocz i uwięź duchy – złap dokuczliwe duchy za pomocą przenośnej pułapki.
  • Wyssij duchy – na dachu znajduje się antena do monitorowania energii psychokinetycznej.
  • Sprzęt pogromców duchów gotowy do akcji – wypuść pułapkę na duchy z tyłu pojazdu za pomocą dźwigni na dachu.
  • Nowe miejsce dla strzelca – wysuwa się z samochodu i obraca, aby umożliwić schwytanie ducha w trakcie jazdy.

Samochód z Pogromców duchów™ to nie zabawka. Dzięki realistycznym detalom, takim jak zakrzywiona przednia szyba, modułowa kierownica czy klocek z nadrukowanym znakiem Pogromców™, ten model będzie się fantastycznie prezentować na półce w domu lub w biurze. Żaden wielbiciel modeli samochodów nie przejdzie koło niego obojętnie.

18+

wiek

2352

elementów

1350

punkty VIP

10274

produkt LEGO

Składający się z 2352 elementów ECTO-1 ma wiele realistycznych detali, a do tego jest całkiem spory — ma wymiary około 22,5 cm wysokości, 47 cm długości i 16,5 cm szerokości. Żeby budować z przyjemnością, nie potrzebujesz baterii, bo ten model jest zasilany czystą ektoplazmą (no dobra, to tylko żart).

ECTO-1 z Pogromcy duchów (Ghostbusters) z klocków LEGO

W pudełku znajdziesz instrukcję w formie albumu, a w niej szczegółowy poradnik budowania oraz ciekawostki na temat modelu i historii ECTO-1 (tylko w języku angielskim). Zestaw dostępny jest do kupienia na stronie LEGO w cenie 899 zł i będzie wysyłany przed 27 stycznia 2021 roku.

Teraz zamawiając ten zestaw przed 17 stycznia 2021 roku, w ramach promocji dla członków programu VIP, otrzymasz gratis zabytkowy samochód z LEGO IDEAS zaprojektowany przez fana.

źródło: LEGO Polska