Prezenty świąteczne dla nastolatka – 3 propozycje!

Jaki prezent wybrać pod tegoroczną choinkę dla nastolatka? To trudne pytanie… Jednak znamy na nie odpowiedź! Poznaj 3 propozycje prezentów, które z pewnością zaskoczą i ucieszą obdarowanego!

Prezenty świąteczne dla nastolatka - 3 propozycje

Prezent 3D!

Jeszcze do niedawna druk 3D był dla wielu niepojętą fantastyką. Sceny widziane w filmach i kreskówkach i należące do swoistej fikcji artystycznej, ziściły się niezwykle szybko. Drukarki 3D dość prężnie działają i mocno zagnieździły się w naszej świadomości i rzeczywistości. Są one jednak zazwyczaj dużych gabarytów i stanowią spójny organizm z innymi niezbędnymi dla ich działania sprzętami – jak myszka, monitor, klawiatura, jednostka centralna. Doskonałą alternatywą dla nich są długopisy 3D. Podobnie jak i drukarki są one w stanie stworzyć przestrzenny druk.

Ogromną zaletą długopisu 3D jest prostota korzystania z niego. Pozwala ona na ogromną swobodę twórczą i puszczenie wodzy fantazji. Kreatywność użytkownika pozwoli na stworzenie przestrzennych rysunków, modeli tu i teraz. Taki gadżet to doskonały pomysł na prezent dla dziecka i nastolatka! Pomoże rozwinąć wyobraźnię i skupić się na pracy twórczej. Tworzenie przestrzennej konstrukcji rozpoczyna się od chwili włączenia długopisu i jest wykonywane bezpośrednio przez użytkownika.

Zobacz także: Allegro wprowadza Allegro Pay

Wystarczy zamontować w długopisie odpowiedni materiał, tworzywo sztuczne, i już można tworzyć! Wkład jest rozgrzewany do wysokiej temperatury, rysowane linie zastygają momentalnie, dlatego można wykonać przy jego pomocy przestrzenne figury.  Długopis 3D nie generuje więc żadnych dodatkowych kosztów, na przykład związanych z koniecznością podłączenia go do oprogramowania. To doskonały i niebanalny pomysł na prezent!

Dla melomana….

Elektronika to nie tylko konsole, smartfony czy nowe laptopy. Doskonałym dla wszystkich amatorów muzyki gadżetem elektronicznym, a zarazem nietuzinkowym prezentem gwiazdkowym, jest gramofon! Gramofony od kilku lat wróciły do łask i przeżywają swój prawdziwy renesans. Choć jeszcze kilkanaście lat temu kojarzyły się jednoznacznie z babcinym sposobem na słuchanie płyt, to obecnie coraz więcej najbardziej popularnych muzyków swoje albumy wydaje także na płytach winylowych. Niepowtarzalny klimat ich brzmienia, charakterystyczny szmer dodaje muzyce atmosfery prawdziwości.

Moda na gramofony i płyty winylowe sprawiła, że każdy młody meloman chce mieć w swoim pokoju gramofon, na którym będzie mógł słuchać ulubionej muzyki! Najnowsze dostępne modele gramofonów znajdziesz na przykład na znanym i lubianym Allegro! Współczesne adaptery cechują się maksymalną precyzją, minimalizacją drgań i zakłóceń, które niegdyś pojawiały się przy wysokich częstotliwościach. Solidne talerze pozwalają na stabilne obroty płyty, co wpływa na jakość słuchanej muzyki. Wiele modeli gramofonów wyposażonych jest w złącze USB, które pozwoli podłączyć urządzenie do komputera. Decydując się na zakup gramofonu w roli prezentu, nie zapomnij o choć jednej płycie winylowej z muzyką ulubionego artysty!

Słuchawki dobre na wszystko!

Słuchawki to taki gadżet, z którego korzystają niemal wszyscy! Starsi, młodzież i dzieci w drodze do szkoły, pracy, do domu korzysta ze słuchawek. Pozwalają one na spokojne słuchanie ulubionej muzyki lub podcastu, na słuchanie audiobooka lub korzystanie z internetu bez ingerencji w komfort współpasażerów. Słuchawki przewodowe są tym elementem, który zawsze po wyjęciu z plecaka, kieszeni lub torebki są zagmatwane.

Obojętnie ile technik składania kabla by nie stosować, one zawsze artystycznie się zaplątają. Jest na to sposób! Jaki? Kup na prezent swoim dzieciom lub chrześniakom słuchawki bezprzewodowe! Doceni je nie tylko meloman, ale każdy kto uwielbia nadrabiać zaległości serialowe lub filmowe w wolnych chwilach. Bezprzewodowe słuchawki to wygoda, która z pewnością zostanie oceniona szerokim uśmiechem. Dyskretne i w wielu kolorach z pewnością przypadną do gustu każdemu nastolatkowi!

źródło: artykuł partnerski