Weź udział online w Warszawskich Dniach Informatyki 2020!

Największe wydarzenie IT dla specjalistów i studentów w Polsce – Warszawskie Dni Informatyki 2020 odbędą bezpłatnie się w całości online już od 11 grudnia.

Warszawskie Dni Informatyki 2020 (WDI20)

Już w tym tygodniu, 11 i 12 grudnia 2020 roku (piątek, sobota) odbędzie się XI edycja Warszawskich Dni Informatyki (WDI) – największego wydarzenia IT w Polsce adresowanego do osób związanych z szeroko rozumianą informatyką i data science, niezależnie od ich poziomu zaawansowania. WDI to przede wszystkim konferencja składająca się z ponad 150 prezentacji prowadzonych przez niedostępnych dla mniejszych wydarzeń znanych ekspertów. Zakres tematyczny jest szeroki – ponad 22 ścieżki tematyczne, w tym między innymi: frontend, backend, mobile, administracja infrastrukturą, bezpieczeństwo, data science, IoT, czy popularne ostatnimi czasy blockchain i kryptowaluty.

Zobacz także: Weź udział w konferencji online – BI Trends już 9 grudnia

Udział w WDI to nie tylko wiedza od najlepszych, ale też największa w Polsce Giełda Pracy IT. Odnaleźć tam będzie można zarówno wszystkich największych pracodawców z branży IT oraz data science, jak i młode start-up’y. 

W tym roku wydarzenie odbędzie się w pełni online – część konferencyjna dostępna będzie w bardzo wygodnej i elastycznej formule nagrań w formie VoD, nie zabranie także transmisji na żywo i okazji to kontaktu z prelegentami. Na uczestników czeka także możliwości odwiedzenia wirtualnej hali wystawienniczej oraz umówienia się na indywidualne spotkania z rekruterami,podczas których znajdą odpowiedzi na wszystkie nurtujące ich pytania oraz przejdą pierwszy etap rekrutacji.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, więcej informacji oraz rejestracja dostępne są na stronie internetowej wydarzenia.

Zarejestruj się bezpłatnie

źródło: Warszawskie Dni Informatyki | informacja organizatora