OnePlus organizuje interaktywny koncert w iglo zbudowanym z telefonów OnePlus

To pierwsze tego typu wydarzenie transmitowane online, które jednoczy społeczność OnePlus na całym świecie poprzez muzykę.

Zaproszenie OnePlus koncert The Phone Dome 2020

Producent smartfonów OnePlus organizuje interaktywny koncert The Phone Dome. Wydarzenie odbędzie się w iglo zbudowanym z 50 telefonów OnePlus, zlokalizowanym w Dani. Koncert transmitowany będzie na żywo w kanałach społecznościowych OnePlus, w tym na polskim profilu marki na Instagramie już w piątek 4 grudnia 2020 roku o godzinie 19:00. 

OnePlus, jako marka, w której społeczność odgrywa ogromną rolę, zawsze rozumiała jak ważna jest potrzeba bycia razem i tworzenia wspólnoty. W biężacym roku, w którym realizacja społecznych potrzeb jest bardzo trudna, a czasem wręcz niemożliwa, OnePlus, z myślą o swoich fanach, podjął się wyzwania i wykorzystując zaawansowaną technologię, stworzył projekt umożliwiający połączenie się użytkowników na całym świcie – bez względu na czas i miejsce.

OnePlus zaprojektował i zbudował profesjonalną konstrukcję do transmisji na żywo, składającą się z 50 telefonów OnePlus, łącząc w ten sposób ludzi i innowacje. Użytkownicy z całego świata będą mogli wziąć udział w koncercie, podczas którego wystąpi wielokrotnie nagradzany artysta – Mads Langer.

Interaktywny koncert będzie transmitowany na żywo poprzez urządzenia OnePlus, zapewniając wysoką jakość transmitowanego obrazu i dźwięku, dzięki potężnym możliwościom flagowych telefonów marki.

Jak przystało na OnePlus, nazwa, data i godzina koncertu zostały wybrane przez społeczność marki. W ostatnich tygodniach na lokalnych profilach OnePlus na Instagramie, użytkownicy mogli wziąć udział w specjalnym wyzwaniu, w którym zostało wybranych 20 zwycięzców z całej Europy, w tym 2 z Polski, którzy otrzymali bilet VIP, dzięki czemu będą połączeni z jednym z 50 telefonów, z których stworzona jest konstrukcja iglo oraz wezmą udział w spotkaniu online z artystą.

Udział w koncercie jest darmowy. Wydarzenie transmitowane będzie na profilu @oneplus_polska na Instagramie oraz na kanale Mads Langer na YouTube 4 grudnia od godziny 19:00.

źródło: OnePlus