Tak mogą wyglądać słuchawki Samsung Galaxy Buds Pro

Nowa grafika, która pojawiła się dziś w internecie, pokazuje rzekomo jak będą wyglądały nowe słuchawki bezprzewodowe Samsung Galaxy Buds Pro.

Przeciek, jak mogą wyglądać słuchawki bezprzewodowe Samsung Galaxy Buds Pro (via Voice)

Najnowsza grafika pochodząca od blogera i sprzedawcy telefonów Evana Blassa po raz pierwszy pokazuje nam, jak mogą wyglądać prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne TWS Samsung Galaxy Buds Pro. W przeciwieństwie do Galaxy Buds Live, Buds Pro wydają się mieć bardziej tradycyjną konstrukcję douszną z gumowymi końcówkami. Jednak ich etui ładujące wygląda dość podobnie do tego, które widzieliśmy w Buds Live — ma ten sam kształt i ten sam wygląd przypominający obudowę pierścienia.

Przeczytaj także: Samsung zaprezentował 5 nowych urządzeń Galaxy

Według tego przecieku i SamMobile, Samsung Galaxy Buds Pro będzie również wyposażony w aktywną redukcję szumów (ANC) i większą baterię niż Buds Live, o pojemności 500 mAh. Oczekuje się, że zostaną wydane na początku przyszłego roku, prawdopodobnie wraz z Galaxy S21, czyli 14 stycznia lub gdzieś w lutym 2021 roku.

Dla porównania, Galaxy Buds Live ma baterię 472 mAh, wystarczającą na 19 godzin pracy przy wyłączonym ANC i do 17 z włączonym. Biorąc pod uwagę, że nadchodzące Buds Pro będą miały większą baterię, czasy działania na jednym ładowaniu mogą być dłuższe. Słuchawki douszne Buds Live działają przez około 4,5 do 5,5 godziny (bez podładowywania w etui) i kosztują 169 USD.

I chociaż Buds Live miały unikalny kształt, który nie pasował idealnie do uszu niektórych ludzi, to bardziej tradycyjna konstrukcja końcówek słuchawek Buds Pro powinna sprawić, że będą bardziej uniwersalne. Podobnie jak Buds Live, Buds Pro prawdopodobnie będą również miałya sterowanie dotykowe do odtwarzania i wstrzymywania muzyki, a także obsługę Bixby (na telefonach Samsunga) za pośrednictwem aplikacji Galaxy Wearable.

źródło: