„Marco Polo” to komunikator rodzinny bez reklam!

Prowadź rozmowy wideo ze znajomymi i rodziną w apce Marco Polo — i nie krępuj się od czasu do czasu dorysować im coś na twarzy – na przykład wąsy cioci!

Marco Polo - Stay in Touch (aplikacja mobilna)

Komunikator mobilny Marco Polo to aplikacja stworzona specjalnie z myślą o prywatnej komunikacji z najbliższymi nam osobami. Nie ma w niej publicznych wpisów, stron profilowych, polubień czy obserwujących. To rozmowy tekstowe i wideo w najczystszej postaci, bez tej znanej nam na co dzień otoczki.

Aplikacja pozwala wymieniać się z rodziną i znajomymi krótkimi wiadomościami wideo, na które można odpowiadać w dowolnej chwili. Jest w niej też funkcja grupowych czatów wideo oraz oczywiście możliwość wysyłania wiadomości tekstowych.

Aby wyszukać jakąś osobę w Marco Polo, musisz mieć jej numer telefonu, więc nie martw się, że trafisz przypadkiem na kogoś obcego. Usługa pozbawiona jest reklam, a wiadomości są przechowywane przez rok (chyba że usunie się je ręcznie). Miesięczny abonament pozwala na przechowywanie ich dłużej.

Darmowa wersja Marco Polo również nie zawiera reklam, a użytkownicy mogą prowadzić nieograniczone rozmowy z dowolną grupą osób. Każdy ma do dyspozycji efekty głosowe i filtry aparatu, które można wykorzystywać podczas czatów.

Aplikacja różni się od typowych aplikacji społecznościowych, ponieważ jest prawdziwa, zaufana i zbudowany dla użytkowników a nie dla reklamodawców. W przeciwieństwie do wielu aplikacji Marco Polo nie sprzedaje danych użytkowników do celów reklamowych. Nie polega na polubieniach ani porównaniach społecznych. Jest to aplikacja do komunikacji dla rodzin i bliskich.

źródło: App Store Polska