CD Projekt Red zaprezentował rozgrywkę „Cyberpunk 2077”

Obejrzyj gameplaya gry „Cyberpunk 2077” – w przyszłym roku będą bardziej znaczące różnice, gdy studio zaktualizuje wersje na PS5 i Xbox Series X.

Cyberpunk 2077 - gameplay PS i Xbox

Wygląda na to, że już nie będzie żadnych opóźnień w wydaniu gry Cyberpubnk 2077, bowiem studio CD Projekt Red opublikowało na nieco ponad dwa tygodnie przed datą premiery 10 grudnia 2020 r. gameplaya z gry działającej na konsolach PlayStation i Xbox. Wszystko po to, aby gracze byli mogli jeszcze bardziej poczuć ekscytację przed nadchodzącym RPG. Oddzielne filmy pokazują różnice graficzne między konsolami — choć należy pamiętać, że studio planuje wydać bardziej znaczącą aktualizację dla wersji PS5 i Xbox Series X / S w 2021 roku.

Ponieważ klipy z PlayStation i Xbox przedstawiają różne segmenty rozgrywki, trudno powiedzieć, na jakiej konsoli gra wygląda najlepiej. Co więcej, rozdzielczość 1080p dla filmów i kompresja YouTube’a utrudniają ocenę, gdzie gra lepiej wygląda– na nowej konsoli Sony czy Microsoftu?

Mimo to można dostrzec pewne różnice, szczególnie w tym, jak PS5 i Xbox Series X radzą sobie z odbiciami, przy czym te elementy są bardziej żywe na nowych konsolach. Niestety, filmy nie pokazują, jak gra będzie działać na podstawowym PS4 i Xbox One. Zakładając, że CD Projekt Red nie opóźni Cyberpunka, prawdopodobnie otrzymamy jeszcze bardziej szczegółowe podsumowanie wszystkich różnic graficznych między każdą wersją konsoli, gdy publikacje takie jak Digital Foundry dostaną w swoje ręce grę.

Cyberpunk 2077 – PlayStation Gameplay

Cyberpunk 2077 — Night City Wire Special: Xbox One X and Xbox Series X footage

Cyberpunk 2077 — Oficjalny Zwiastun Rozgrywki (wersja polska)

źródło: Cyberpunk 2077 (CD Projekt RED)