Pokémon Go zwiększa maksymalny poziom do 50

W Pokémon Go będzie można powalczyć o kolejne poziomy, po osiągnięciu 40 poziomu gracze będą mieli możliwość osiągnąć 50 poziom, a początkujący będą mieli łatwiej w walce o kolejne poziomy.

Nowe levele w Pokemon GO od 40 do 50.

Gra mobilna Pokémon Go może nie jest już tak popularna jak kiedyś, ale wciąż jest wielu trenerów, którzy łapią Pokemony. Teraz twórcy gry ogłosili nową aktualizację, która powinna sprawić, że proces zdobywania poziomów będzie przyjemniejszy niż wcześniej, a także pozwoli graczom osiągnąć poziom 50 – chociaż to nie będzie już tak łatwe. Od 30 listopada 2020 roku gracze będą mogli zdobywać więcej PD za robienie takich rzeczy, jak łapanie i ewolucja Pokémonów, wykluwanie jaj, rejestrowanie nowych wpisów Pokédex i nie tylko. W niektórych przypadkach zdobędą dwukrotnie więcej PD niż poprzednio, co powinno ułatwić nowicjuszom dogonienie doświadczonych trenerów.

Przeczytaj także: Nie zagrasz w „Pokémon Go” na starych telefonach z Androidem i iOS-em

Są też nowe rzeczy dla trenerów walczących o najwyższe poziomy – od 40 do 50. Jeśli osiągniesz poziom 40. przed końcem tego roku, zdobędziesz tytuł „Legacy 40 Trainer” i otrzymasz ekskluzywne nagrody w grze, takie jak Timed Research, który zapewnia ekskluzywny przedmiot awatara Gyarados Hat i specjalny medal Legacy 40.

Ci, którzy mają już 40 poziom, wkrótce będą mogli dobrze wykorzystać swoje dodatkowe PD. Kiedyś w przyszłości będą w stanie dotrzeć do poziomu 50 – chociaż będzie to wymagało kilku trudnych zadań, które wymagają więcej niż tylko XP.

Pokemon GO: wymagania do levelu 46

Ponadto zespół pracuje nad aktualizacjami dotyczącymi szukania i łapania Pokémonów, Adventure Sync, Buddy Adventure, Field Research, Gifts i nie tylko. Nowe funkcje dla trenerów poziomu 40 zaczynają być udostępniane już do testów w Australii, a reszta świata otrzyma je nieco później.

źródło: Pokemon GO Live