Poprawka iOS 14.2.1 dla iPhone’ów 12

Apple wypuściło dzisiaj uaktualnienie systemu iOS 14.2.1 z poprawkami dla iPhone’ów 12, w szczególności problemu z blokadą w iPhone’ach 12 mini.

iOS 14.2.1 dla iPhone'ów 12

Niektórzy użytkownicy nowych iPhone’ów 12 mini zgłaszali, że ekran blokady nie reaguje na dotyk. Dzisiaj firma Apple wydała uaktualnienie systemu mobilnego iOS 14.2.1 (tylko dla tegorocznych modeli iPhone’ów 12) z wieloma poprawkami, w tym jedną, która według firmy rozwiąże problemy z blokadą ekranu iPhone’a 12 mini. Najmniejszy model iPhone’a 12 mini trafił do sprzedaży w miniony piątek, ale użytkownicy od razu zaczęli zgłaszać problemy z czułością ekranu blokady.

Niektórzy użytkownicy mieli problemy z przesuwaniem palca w górę od dołu ekranu podczas próby odblokowania telefonu, a także problemy z naciśnięciem latarki lub przycisków aparatu.

Nie jest jasne, co powodowało problemy z ekranem blokady. Najwyraźniej Apple znalazło coś, co może jednak naprawić te problemy i miejmy nadzieję, że ta aktualizacja rozwiąże problemy w tych modelach, na których występowały problemy.

iOS 14.2.1 OTA (iPhone 12)

Apple twierdzi, że iOS 14.2.1 naprawi również problemy z nieotrzymywaniem niektórych wiadomości MMS i rozwiązuje problemy z jakością dźwięku w niektórych aparatach słuchowych Made for iPhone. Jeśli chcesz pobrać i zainstalować aktualizację teraz, powinieneś mieć do niej dostęp w aplikacji UstawieniaOgólneUaktualnienia.

źródło: Apple | The Verge