„Ziemia w nocnych barwach” od 4 grudnia na Apple TV+

Obejrzyj pierwszy zwiastun przyrodniczego serialu dokumentalnego pt. „Ziemia w nocnych barwach” który zadebiutuje w Apple TV+ na początku grudnia.

„Ziemia w nocnych barwach” (Earth at Night in Color) Apple TV+

W najnowszym serialu dokumentalnym Ziemia w nocnych barwach (tyt. oryg. Earth at Night in Color) na Apple TV+, Tom Hiddleston przybliża nocne życie zwierząt z sześciu kontynentów Ziemi. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszego sprzętu możemy zobaczyć w pełnej gamie kolorów nieznane dotąd zwyczaje zwierząt. Niespełna miesiąc przed premierą Apple udostępniło zwiastun nadchodzącego serialu dokumentalnego, który ma zadebiutować na Apple TV+ już w piątek 4 grudnia 2020 roku.

Przeczytaj także: David Attenborough w roli świadka upadającego holocenu

Seria dokumentalna prezentuje życie nocnych zwierząt w wyjątkowy sposób, wykorzystując nową technologię filmowania nocą, ujawniając „nowe spostrzeżenia i nigdy wcześniej niewidziane zachowania zwierząt”.

Odcinki serialu, którego narratorem jest aktor Tom Hiddleston, rozgrywają się na sześciu kontynentach — w tym wszędzie od koła podbiegunowego po afrykańską sawannę.

Ziemia w nocnych barwach dołączy do wielu innych seriali dokumentalnych, które pojawią się na platformie Apple TV+, w tym serialu przyrodniczego Mały świat (tyt. oryg. Tiny World) z narracją Paula Rudda i serialu o rozwoju dzieci Twoja ewolucja (tyt. oryg. Becoming You), w którym narratorką jest Olivia Colman.

Serial dostępny będzie w serwisie Apple TV+.

źródło: Apple TV+