InPost uruchomiło Dynamiczne Przekierowanie paczek

Jeśli czekasz na paczkę kurierską InPost i wiesz, że nie będzie Cię w domu, to od teraz możesz przekierować ją do Paczkomatu!

Dynamiczne Przekierowanie paczki kurierskiej InPost (Paczkomaty)

Firma InPost wprowadziła nową usługę Dynamicznego Przekierowania paczki kurierskiej. Polega ona na tym, że w przypadku gdy nie możesz odebrać paczki w określonym terminie, to możesz odebrać ją później z Paczkomatu, PaczkoPunktu lub po prostu pod dowolny adres przy pierwotnie wybranej przez Ciebie ulicy (na przykład do sąsiada). Dynamiczne Przekierowanie jest całkowicie bezpłatne – to idealna opcja dla tych, którzy czekają na kuriera InPost, ale już wiedzą, że w przewidywanym terminie dostawy nie będzie ich pod wskazanym adresem, pod który zamówili przesyłkę. 

Jak skorzystać z opcji Dynamicznego Przekierowania w InPost?

O możliwości przekierowania paczki zostaniesz poinformowany w wiadomości e-mail i/lub SMS-em. Otrzymasz unikatowy link, który przeniesie Cię na specjalną stronę, na której zrobisz to szybko i wygodnie.

Link, który otrzymasz (o możliwości przekierowania) jest aktywny do momentu, kiedy paczka przejdzie do kolejnego etapu podróży.

Można przekierować tylko te paczki, które spełniają określone kryteria, między innymi związane z rozmiarem – Twoja przesyłka musi zmieścić się do skrytki w Paczkomacie, czyli mieć gabaryt A, B lub C.

źródło: InPost