Apple dodaje 24,99 zł/mies. za korzystanie z Apple TV+

Firma Apple rozdaje prezent w postaci kredytu 24,99 zł/miesiąc, w podziękowaniu za subskrypcję usługi Apple TV+.

Promocja Apple TV+ do stycznia 2021 - kredyt 24,99 zł/mies.

Wybrane osoby, które zasubskrybowały usługę Apple TV+ otrzymują od Apple’a 24,99 zł na miesiąc w postaci kredytu aż do stycznia 2021 roku. Akcja trwa od listopada 2020 roku do stycznia 2021 roku – w tym czasie Apple będzie dodawać do konta Apple ID wybranych użytkowników kredyt w wysokości 24,99 zł za każdy miesiąc, w którym subskrypcja jest aktywna. Kredyt można wykorzystać na dowolne zakupy, na przykład na filmy w aplikacji Apple TV, gry w App Storze, inne usługi Apple’a czy opłaty za Apple TV+.

Przeczytaj także: W sklepie App Store zapłacimy także BLIKIEM

Kredyt zostanie automatycznie dodany do konta Apple ID pod koniec każdego miesiąca, w którym usługa Apple TV+ była aktywna, do stycznia przyszłego roku włącznie. Wygląda na to, że subskrybenci dowolnego pakietu w ramach Apple One także objęci są tą promocją.

Użytkownicy którym przysługuje dodatkowy kredyt w okresie promocyjnym otrzymali poniższą wiadomość e-mail od firmy.

E-mailing Apple TV+ promo PL 2020

W ciągu premierowego roku Apple TV+ widzowie zachwycili się nagrodzonym Emmy serialem The Morning Show, wojennym thrillerem Misja Greyhound, serialem komediowym Ted Lasso i wieloma innymi tytułami. Apple ciągle dodaje nowe premiery, a wśród nich hit filmowy Na lodzie, fascynujący serial dokumentalny Maleńkie stworzenia oraz drugie sezony seriali Servant, For All Mankind i zdobywcy nagrody Peabody Award, Dickinson.

źródło: Apple Polska