Ta ikona może sugerować wygląd słuchawek nausznych Apple’a

W najnowszej wersji beta systemu iOS 14.3 odkryto nową ikonę, która może pokazywać, jak wyglądają słuchawki nauszne AirPods Studio.

Ikona słuchawek nausznych Apple znaleziona w iOS 14.3 beta

Krążą pogłoski, że Apple od lat pracuje nad nowymi słuchawkami nausznymi i już niedługo Dzięki ikonie znalezionej w pierwszej wersji beta systemu iOS 14.3 możemy zobaczyć ikonę, która może sugerować wygląd nowych Aple Studio. Nowa ikona słuchawek w iOS 14.3 to nie pierwsza zapowiedź tego, jak mogą wyglądać. W marcu 9to5Mac znalazł dwie inne ikony słuchawek nausznych we wczesnej wersji iOS 14, ale te ikony miały inny wygląd niż ten znaleziony dzisiaj i wydawały się sugerować, że słuchawki będą dostępne w czerni i bieli.

Włączenie nowej ikony do wersji beta iOS 14.3 sugeruje, że słuchawki mogą zostać wydane wraz z tą aktualizacją oprogramowania, ale nie wiemy, kiedy ta aktualizacja wyjdzie. A ponieważ oprogramowanie jest w wersji beta, Apple może usunąć z niego informacje przed oficjalną premierą aktualizacji, więc pojawienie się nowej ikony nie gwarantuje, że słuchawki będą wkrótce dostępne, jeśli w ogóle.

Jednak nie jest to bezprecedensowe ujawnienie słuchawek Apple w ramach aktualizacji oprogramowania – projekt AirPods Pro pojawił się w wersji beta iOS 13.2 na kilka tygodni przed ich oficjalnym ogłoszeniem w zeszłym roku.

W kwietniu Bloomberg poinformował, że nowe słuchawki nauszne mogą mieć wymienne części, w tym wymienne nauszniki i opaski na głowę mocowane za pomocą magnesów. Według raportu Bloomberga z 26 października niektóre z tej modułowej funkcjonalności mogły jednak zostać zmniejszone – słuchawki mogą nie mieć wymiennego pałąka na głowę, ale nadal mogą mieć możliwość wymiany nauszników. Słuchawki miały również wejść do produkcji „tygodnie temu”, ale ten harmonogram został opóźniony z powodu problemów z pałąkiem.

źródło: The Verge