Apple promuje polskie apki i gry w App Storze

W sklepie z aplikacjami i grami mobilnymi App Store pojawiły się dwie nowe sekcje promujące produkcje polskich programistów.

Aplikacje i gry polskiej produkcji (App Store)

Czy wiesz, że z Polski pochodzi wielu świetnych programistów? Poświęć chwilę, aby zapoznać się z ich genialnymi aplikacjami. Bez względu na to, w jaki sposób planujesz spędzić dzień wolny, to doskonała okazja, by złapać oddech. Świętuj i odpoczywaj, grając w jedne z najlepszych polskich produkcji. Taki miły gest dla polskich użytkowników urządzeń z systemami iOS i iPadOS z okazji 11 listopada od Apple’a.

Gry polskiej produkcji

GWINT Wiedźmińska Gra Karciana — jeśli jesteś fanem gier karcianych, Gwint jest zdecydowanie wart Twojej uwagi. Zasady tej popularnej gry są zwodniczo proste: gracze mają po 10 kart w ręce, a zwycięża ten, który wygra dwa pojedynki. Rywalizacja zaostrza się, w miarę jak poznajesz nowe zdolności kart. Nie obejdzie się bez przemyślanej strategii!

OXXO — to kolorowa gra logiczna, w której wszystko ciągle się zmienia. Lubimy ją z dwóch powodów. Po pierwsze, choć gracz zawsze ma za zadanie rozwiązać zagadkę, przesuwając kwadratowe płytki, każdy poziom zaskakuje nowymi pomysłami i wyzwaniami. Po drugie, odprężająca ścieżka dźwiękowa pozwala niemal od razu zapomnieć o wszystkim, zrelaksować się i skupić wyłącznie na kolejnej łamigłówce.

Tanks A Lot – 3v3 Brawls — zbuduj swój własny czołg i stań do walki w tej wypełnionej po brzegi akcją i zabawą grze. By ulepszyć swój pojazd, Ty i Twoja drużyna będziecie musieli jak najszybciej pokonać przeciwników. Wzmocnij pancerz, zwiększ szybkość, ulepsz gąsienice oraz siłę ognia i ruszaj z powrotem do boju!

Let’s Create! Pottery 2 — jeśli szukasz naprawdę wyjątkowych gier w App Store, Let’s Create! Pottery jest właśnie jedną z nich. Popuść wodze fantazji i twórz piękne wyroby ceramiczne, używając wielu dostępnych w grze narzędzi. Możesz też podziwiać dzieła innych artystów.

DRIVE — zapomnij o przeciwnikach, poziomach czy wyścigach: w #DRIVE Twój jedyny cel to pędzić przed siebie, unikając zderzenia z innymi kierowcami. Tylko Ty, droga i nieustanny pęd przez zadziwiające lokacje z całego świata. Im dalej dojedziesz, tym lepszy osiągniesz wynik.

Aplikacje polskiej produkcji

Dieta i Treningi by Ann — Anna Lewandowska, trenerka fitness, a wcześniej reprezentantka Polski w karate, proponuje wygodny sposób na ćwiczenia i dietę z aplikacją Dieta i Treningi by Ann. Do wyboru masz 28 różnych programów ćwiczeń i możesz zdecydować, jaki cel chcesz dzięki nim osiągnąć. Znajdziesz tu także przepisy i porady od specjalistów do spraw żywienia i fitnessu.

Explain Everything Whiteboard — wyobraź sobie tablicę, do której możesz dodać wideo, audio czy obrazy — a najlepsze, że nazajutrz nic z niej nie zniknie. Znajdziesz takie rozwiązania w Explain Everything Whiteboard. Ta interaktywna tablica pomoże Ci zachęcić uczniów do udziału w zdalnych lekcjach, które dzięki niej staną się przyjemniejsze i bardziej dynamiczne.

Nozbe — produktywność to jedna z najważniejszych kwestii w pracy. Nozbe Personal pomoże Ci zwiększyć efektywność dzięki prostym narzędziom do organizacji projektów. Stwórz zadanie, ustaw termin, oznacz ludzi biorących udział w projekcie, do którego będziesz mieć dostęp na wszystkich urządzeniach (także na zegarku Apple Watch). Zrób to i podziwiaj, jak Twój zespół osiąga wyznaczone cele.

Audioteka — jeśli uwielbiasz czytać, ale nie masz na to czasu, spróbuj innego podejścia i posłuchaj audiobooków. Audiotekaoferuje setki audiobooków, których możesz słuchać podczas biegania, gotowania czy w drodze do pracy. Nie wiesz, od czego zacząć? Pobierz jeden rozdział książki, która Cię interesuje, i sprawdź, czy Ci odpowiada.

stoic. — to ważne, by w ciągu dnia zadbać o swoje samopoczucie. stoic. zmieni te chwile w swoisty rytuał. Aplikacja zawiera inspirujące cytaty, pomoże Ci się zastanowić nad tym, co czujesz, oferuje też proste ćwiczenia poznawcze, dzięki którym poradzisz sobie z negatywnymi emocjami.

źródło: App Store